Związała się ojcem dzieci, których była nianią. "Między nami jest 14 lat różnicy"

Mogłoby się wydawać, że takie historie miłosne zdarzają się tylko w filmach. Nic bardziej mylnego. 39-latek zakochał się w 25-letniej opiekunce swoich dzieci. Różnica wieku nie była dla nich przeszkodą, by stworzyć udany związek. Teraz dzielą się woim życiem w mediach społecznościowych.

Więcej tematów o związkach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się na nim filmikami związanymi z najróżniejszymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy i wiele innych inspiracji. Część osób dzieli się również swoim życiem prywatnym oraz nietypowymi historiami z nim związanymi. Niektóre z nich przypominają te, które spotykamy najczęściej w romantycznych filmach.

"Gdy lato dobiega końca i tata dzieci zaprasza cię na randkę"

Jedną z takich historii jest związek 25-letniej Emily oraz 39-letniego Nicka. Para prowadzi profil na TikToku pod nazwą @emxnick. Na swoim koncie dzielą się zabawnymi filmikami, do których inspiracją jest ich osobista relacja. Para poznała się bowiem około trzy lata temu, kiedy to podczas studiów, Emily szukała wakacyjnej pracy. Zależało jej na pracy z dziećmi, dlatego zdecydowała się na pracę niani w domu Nicka. 

Nick miał wówczas na koncie dwa małżeństwa, jednak gdy poznał Emily był już singlem, pracował na pełen etat i jednocześnie wychowywał swoje dzieci. Po pewnym czasie między nimi zaiskrzyło, jednak pierwszy krok mężczyzna zdecydował się wykonać dopiero na koniec wakacji, gdy praca Emily dobiegła końca. Wideo, które zamieścili na TikToku zatytułowane "Gdy lato dobiega końca i tata dzieci zaprasza cię na randkę" zostało wyświetlone już ponad 5,3 mln razy, a liczba ta cały czas rośnie. 

Teraz para regularnie publikuje filmiki na TikToku, przytaczając różne sytuacje i humorystyczne fakty ze swojego życia. Emily oraz Nick nie ukrywają, że ze względu na różnicę wieku spotkali się z różnymi komentarzami oraz krytyką internautek i internautów. Wiele osób wróżyło im także, że ich związek "szybko się skończy". Oni jednak nie przejmują się złośliwymi komentarzami, tworząc szczęśliwą parę i dając przykład innym, że różnica wieku w związku często nie ma żadnego znaczenia.

Więcej o: