Agresywna klientka zaatakowała kelnerkę. Sytuację nagrały kamery. "Bardzo cierpiałam"

Do nietypowego zdarzenia doszło w meksykańskiej restauracji "Sol del Jalisco" w Temple w stanie Teksas. Zdenerwowana klientka oblała tam gorącą zupą twarz jednej z kelnerek. - Oczy mnie paliły, nos krwawił - relacjonuje pracownica restauracji. Agresorka za swój czyn odpowie przed sądem.

O wszystkim zdecydowała się powiedzieć ofiara kobiety. Udostępniła ona w sieci nagranie z kamer monitoringu, którym udało się zarejestrować agresywne zachowanie klientki. Kobieta miała zwrócić się do kelnerki z pretensjami, co do jakości ich usług. Jak się okazało, z równowagi wyprowadziło ją stopione wieczko plastikowego pojemnika, w który zapakowano jej zupę.

Zobacz wideo

Agresywna klientka oblała kelnerkę gorącą zupą

Jak wytłumaczyła kelnerka Janelle Broland w rozmowie z TMZ, przeprosiła kobietę oraz zaoferowała jej zwrot pieniędzy. Ta jednak nie przestawała jej obrażać. - Wyciągnęłam telefon i powiedziałam: "Jeśli nie wyjdziesz ani się nie uspokoisz, zadzwonię na policję" – relacjonuje Janelle.

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin-Piotrowska dobitnie o decyzji TVP. "Bezkarnie. Chamsko. Brutalnie"

Wtedy klientka z wściekłością chwyciła pojemnik z gorącą zupą i wylała ją wprost na twarz kelnerki, a następnie pospiesznie uciekła z miejsca zdarzenia. Jak zapewniła Broland, na szczęście zupa nie była już tak gorąca, by poparzyć jej twarz, ale zawarte w niej ostre przyprawy znacząco podrażniły jej skórę, oczy i nozdrza. - Oczy mnie paliły, nos krwawił, bardzo cierpiałam – relacjonowała poszkodowana Broland na TikToku.

Jak informują lokalne media, agresorka okazała się być pielęgniarką jednego z pobliskich szpitali. Kobieta ma zakaz wstępu do restauracji, a prokuratura wkrótce postawi jej zarzuty.

 

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski szczerze o molestowaniu. "Nie zrobiłabym takiej kariery"

Więcej o: