Katolicka influencerka: Ile przyjemności przed małżeństwem, tyle krzyży w małżeństwie

Najjjka to katolicka influencerka, której filmy na TikToku odtworzono już 7 milionów razy. Z publikowanymi przez nią treściami nie zgadza się wiele osób. Dlatego też o influencerce w ostatnim czasie zrobiło się głośno.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Najjjka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Swoje kanały wykorzystuje, by ewangelizować innych. Na TikToku obserwuje ją ponad 250 tysięcy osób, a jej filmiki mają łącznie już 7 milionów odtworzeń. Z kolei na Instagramie katolicka influencerka ma prawie 50 tysięcy fanów. 

Zobacz wideo Terlikowski: Chcieliśmy oddać głos pokrzywdzonym

Najjjka: Odczuwałeś, że nie jesteś chciany na tym świecie

O 22-letniej influcencerce robi się coraz głośniej. Wszystko ze względu na kontrowersyjne nagrania, które Najjjka publikuje w swoich mediach społecznościowych. 22-latka porusza w nich głównie tematy związanie z religią i kościołem. Na jednym z filmów mówi:

Jeśli jesteś wpadką swoich rodziców albo twoi rodzice zabezpieczali się i używali antykoncepcji, to jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz czuł się niezbyt dobrze w swojej skórze. Będziesz mógł mieć objawy depresji i nerwic. Stany lękowe. Wszystko przez to, że już od małego, od samego swojego poczęcia, ty i twoja dusza odczuwałeś, że nie jesteś chciany na tym świecie. […] Dziecko małe czuje to i przez to później w życiu spotykają ludzi problemy psychiczne

- mówi Najjjka, powołując się na kazania salezanina Dominika Chmielewskiego.

Z kolei na innym nagraniu influencerka wypowiedziała się na temat seksu przedmałżeńskiego. Jej zdaniem, jeśli się pojawia, odbiera to szansę na udane życie małżeńskie. Co ciekawe, Najjjka powołując się na nieokreślonego bliżej duchownego przywołuje powiedzenie:

Ile przyjemności przed małżeństwem, tyle krzyży w małżeństwie
 

O TikTokerce jest w ostatnim czasie coraz głośniej. Wszystko dlatego, że wygłaszane przez nią treści stoją zazwyczaj w sprzeczności z aktualną wiedzą medyczną i psychologiczną. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: