Przyłapał żonę na zdradzie. Zostawił list dla jej kochanka. "Każdemu czasem doskwiera samotność"

Choć ze zdradą każdy radzi sobie w zupełnie inny sposób, to z pewnością dla każdego jest to bolesna sytuacja. Niektórzy reagują złością, inni wręcz agresją, a jeszcze inni zamykają się w sobie. Pewien mężczyzna, po przyłapaniu żony na zdradzie postanowił natomiast zostawić jej kochankowi, krótki list. Słowa mężczyzny wywołały w sieci skrajne reakcje.

 Więcej tematów o związkach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie bój się kłócić! Związki niszczy obojętność, nie wymiana zdań

Przyłapanie na zdradzie swojej drugiej połówki jest z całą pewnością jednym z bardziej dotkliwych przeżyć, z jakim można mieć do czynienia w związku. Zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny znalezienie się w takiej sytuacji jest istnym koszmarem, a reakcja bywa naprawdę różna i nieprzewidywalna. Ostatnio sieć obiegła historia pewnego mężczyzny, który przyłapał swoją żonę na zdradzie, a swoją reakcją postanowił podzielić się na portalu Reddit.  

Mama i córka wyglądają jak siostry. Trudno nawet odróżnić, która jest starsza (zdjęcie ilustracyjne) Mama i córka wyglądają jak siostry. Trudno nawet odróżnić, która jest starsza

Przyłapał żonę na zdradzie. Reakcja mężczyzny? Zostawił list dla jej kochanka

O anonimowym mężczyźnie z Wielkiej Brytanii w sieci zrobiło się głośno po tym, jak umieścił na portalu Reddit zdjęcie notatki, którą zostawił mężczyźnie, z którym zdradzała go żona, a on przyłapał ich na gorącym uczynku. Choć można by się spodziewać, że ton listu będzie pełen złości i agresji, to jak stwierdzili internauci, był on raczej pasywno-agresywny. W opisie zdjęcia, które wrzucił do sieci napisał: "Wróciłem do domu, do mojej partnerki, która był w łóżku z kimś innym! Jestem pewien, że trafiłem we właściwy ton". Co takiego mężczyzna umieścił w notatce do kochanka swojej żony?

- Hej, chciałem cię tylko poinformować, że sypiasz z kobietą, która jest zamężna. Nie jesteśmy w otwartym związku, więc naprawdę nie powinieneś z nią świntuszyć. Wiem, że każdemu czasem doskwiera samotność i nie będzie mi przeszkadzać, jak od czasu do czasu wpadniesz na kawę pod moją nieobecność. Na przyszłość daj mi jednak znać trochę wcześniej, to przestawię swój samochód. Pozdrawiam. Nr 86 - czytamy na zdjęciu notatki zamieszczonej w sieci.

Związała się ojcem dzieci, których była nianią. 'Między nami jest 14 lat różnicy' (zdjęcie ilustracyjne) Związała się ojcem dzieci, których była nianią. "Między nami jest 14 lat różnicy"

Opinie internautek oraz internautów, które pojawiły się pod wpisem mężczyzny były bardzo różne. Niektórzy stwierdzili, że list jest żałosny, inni natomiast stwierdzili, że taki list nie ma sensu, a jeszcze kolejni, że takim sposobem tylko zachęcił kochanka żony do kolejnych tego typu sytuacji. 

Więcej o: