Przyłapał żonę na zdradzie. Zostawił list dla jej kochanka. "Każdemu czasem doskwiera samotność"

Choć ze zdradą każdy radzi sobie w zupełnie inny sposób, to z pewnością dla każdego jest to bolesna sytuacja. Niektórzy reagują złością, inni wręcz agresją, a jeszcze inni zamykają się w sobie. Pewien mężczyzna, po przyłapaniu żony na zdradzie postanowił natomiast zostawić jej kochankowi, krótki list. Słowa mężczyzny wywołały w sieci skrajne reakcje.

 Więcej tematów o związkach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie bój się kłócić! Związki niszczy obojętność, nie wymiana zdań

Przyłapanie na zdradzie swojej drugiej połówki jest z całą pewnością jednym z bardziej dotkliwych przeżyć, z jakim można mieć do czynienia w związku. Zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny znalezienie się w takiej sytuacji jest istnym koszmarem, a reakcja bywa naprawdę różna i nieprzewidywalna. Ostatnio sieć obiegła historia pewnego mężczyzny, który przyłapał swoją żonę na zdradzie, a swoją reakcją postanowił podzielić się na portalu Reddit.  

Przyłapał żonę na zdradzie. Reakcja mężczyzny? Zostawił list dla jej kochanka

O anonimowym mężczyźnie z Wielkiej Brytanii w sieci zrobiło się głośno po tym, jak umieścił na portalu Reddit zdjęcie notatki, którą zostawił mężczyźnie, z którym zdradzała go żona, a on przyłapał ich na gorącym uczynku. Choć można by się spodziewać, że ton listu będzie pełen złości i agresji, to jak stwierdzili internauci, był on raczej pasywno-agresywny. W opisie zdjęcia, które wrzucił do sieci napisał: "Wróciłem do domu, do mojej partnerki, która był w łóżku z kimś innym! Jestem pewien, że trafiłem we właściwy ton". Co takiego mężczyzna umieścił w notatce do kochanka swojej żony?

- Hej, chciałem cię tylko poinformować, że sypiasz z kobietą, która jest zamężna. Nie jesteśmy w otwartym związku, więc naprawdę nie powinieneś z nią świntuszyć. Wiem, że każdemu czasem doskwiera samotność i nie będzie mi przeszkadzać, jak od czasu do czasu wpadniesz na kawę pod moją nieobecność. Na przyszłość daj mi jednak znać trochę wcześniej, to przestawię swój samochód. Pozdrawiam. Nr 86 - czytamy na zdjęciu notatki zamieszczonej w sieci.

Opinie internautek oraz internautów, które pojawiły się pod wpisem mężczyzny były bardzo różne. Niektórzy stwierdzili, że list jest żałosny, inni natomiast stwierdzili, że taki list nie ma sensu, a jeszcze kolejni, że takim sposobem tylko zachęcił kochanka żony do kolejnych tego typu sytuacji. 

Więcej o: