Joanna Koroniewska szczerze o tym, czy jest wierząca: "Nie neguję tych, którzy wybrali inną drogę"

Joanna Koroniewska postanowiła poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów. Wśród pytań, które padły na instagramowym profilu aktorki pojawiło się również takie dotyczące wiary. - Wiem, że to bardzo trudny temat - przyznała Joanna Koroniewska, jednak zdecydowała się odpowiedzieć.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Joanna Koroniewska jest jedną z tych polskich gwiazd, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Profil aktorki śledzi aktualnie ponad 619 tysięcy internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Szczerość, dystans do świata i ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanek i fanów nieustannie rośnie. Joanna Koroniewska nie boi się również poruszać na swoim profilu poważniejszych tematów czy odpowiadać na trudne pytania, co po raz kolejny pokazała podczas ostatniego Q&A.

Joanna Koroniewska szczerze na Instagramie o tym, czy jest wierząca

Joanna Koroniewska postanowiła na swoim instagramowym profilu poodpowiadać na pytania swoich fanek oraz fanów. - Dziś nie mam czasu do Was gadać, więc pytanka - napisała aktorka. Wśród zadanych przez internautki oraz internautów pytań pojawiły się nie tylko takie dotyczące stylizacji, włosów, ulubionej piosenki czy zmiany nazwiska, lecz także to poważniejsze, związane z wiarą Joanny Koroniewskiej.

Jest Pani wierząca? Przepraszam jeśli to zbyt osobiste pytanie, ale pytam z ciekawości

-zapytał/a jedna z internautek lub internautów.

Zdjęcie InstaStories z odpowiedzią aktorki znajdziesz w galerii na początku artykułu

Jestem. Mówię o tym w wywiadzie. Wiem, że to bardzo trudny temat, ale go poruszam, bo nie byłabym sobą, gdybym nie mówiła prawdy. Nawet jeśli ona teraz jest niemodna. Z drugiej strony nie neguję tych, którzy wybrali inną drogę

- odpowiedziała Joanna Koroniewska.

Więcej o: