Pokazała, jak wygląda jej ciało 9 tygodni po porodzie. "Normalizacja ciał to naprawdę potrzebna rzecz"

Marianna Gierszewska znana z promowania ciałopozytywności zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej ciało 9 tygodni po porodzie. - Normalizacja ciał, w tym naszych matczynych, to naprawdę potrzeba rzecz - pisały zachwycone jej postawą fanki, dziękując za szczery wpis.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Marianna Gierszewska należy do grona gwiazd, które sprzeciwiają się zafałszowanemu obrazowi rzeczywistości, jaki pokazywany jest w mediach społecznościowych. Jej Instagram pozbawiony jest wyidealizowanych obrazków, jakie zwykliśmy oglądać w sieci, a Gierszewska chętnie porusza tam ważne społecznie tematy. Odkąd została mamą, pokazuje tam także prawdziwe oblicze macierzyństwa, za co szczególnie cenią ją fanki.

Zobacz wideo

Marianna Gierszewska pokazała, jak wygląda 9 tygodni po porodzie

Tym razem aktorka, która stała się już propagatorką ruchu body positive, zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej ciało na 9 tygodni po porodzie. - Czułe przypomnienie: ciało się gnie, roluje i marszczy. It’s ok – napisała pod fotografiami, do których zapozowała w biustonoszu i getrach, eksponując brzuch.

 

Pod postem błyskawicznie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od fanek, które podziękowały Gierszewskiej za szczerość i promowanie naturalności.

Niesamowite – znów! Niby wszystkie kobiety o tym wiemy, a jednak potrzebujemy czasem o tym sobie przypomnieć!
Bardzo lubię tę twoją energię, jest bardzo szczera i napędza mnie pozytywnie do życia
Jesteś wyjątkowa w tym instagramowym świecie, nie jak inne osoby znane, co pokazują, jakie one są to "doskonałe" bo używają mnóstwa filtrów, żeby ich każdy podziwiał. Twoja naturalność jest czymś pięknym i to powinno być podziwiane
Najprawdziwszy profil na Instagramie! Za to uwielbiam
To jest wielka wartość, że o tym mówisz, pokazujesz! Normalizacja ciał, w tym naszych matczynych, to naprawdę potrzeba rzecz

- dziękowały. 

Więcej o: