Prezent na święta dla przyjaciółki - praktyczne podarunki dla bliskiej osoby

Prezent na święta dla przyjaciółki to duże wyzwanie. Ile powinien kosztować i co ucieszy drugą stronę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Ciekawy prezent na święta dla przyjaciółki powinien być upominkiem od serca, zdradzającym waszą zażyłość, dlatego trudno tutaj o określenie standardowego cennika. Jakie są najczęstsze prezenty, którymi obdarowujemy bliskie nam osoby, jak przyjaciółki?

Zobacz wideo Nasze propozycje na efektowne ozdabianie prezentów

Pomysł na prezent dla przyjaciółki - ile powinien kosztować podarunek? 

Z bliska przyjaciółką można umówić się na konkretną kwotę, na przykład prezenty do 100 zł. W przypadku koleżanek z pracy, wystarczy miły podarunek do 50 zł. Oczywiście można wydać też znacznie więcej - czasami dużą rolę w tej kwestii odgrywają szczególne okoliczności, jeśli na przykład są to pierwsze święta po ślubie czy rozwodzie lub ostatnie przed długim wyjazdem za granicę - wówczas z powodzeniem można pozwolić sobie na wyższe kwoty. Zasada jest jedna - pomysł na prezent dla przyjaciółki i jego cena nie powinna przytłoczyć drugiej strony. Po otrzymaniu podarunku przeważnie chcemy się zrewanżować, nie można więc stawiać kogoś w trudnym położeniu. Wiemy już, czym się kierować w kwestii ceny prezentu - teraz czas na konkrety. Zastanawiasz się co kupić na święta bliskiej osobie? Poniżej prezentujemy kilka propozycji. 

Co kupić przyjaciółce na święta? Voucher na sesję zdjęciową będzie idealny!

Cena takiej atrakcji może być bardzo różna, wszystko zależy od cennika danego fotografa. Przybliżony koszt to widełki w granicy od 100 do 500 zł. Kiedy sprawdzi się prezent w postaci zdjęć? To dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują nowej pracy. Zdjęcia z sesji można wykorzystać nie tylko w CV, ale też na profilach biznesowych lub stronie internetowej. Ładne i profesjonalne zdjęcia mają duży wpływ na pozytywny odbiór po drugiej stronie i pewność siebie osoby, które aktualnie szuka nowego zajęcia.

Sesja foto nie musi ograniczać się do czysto biznesowych fotografii - kobiety lubią mieć ładne zdjęcia na pamiątkę. Pomysł powinien spodobać się zarówno studentce, jak i świeżo upieczonej mamie. Sesja zdjęciowa to zdecydowanie ciekawy patent na prezent dla przyjaciółki na święta Bożego Narodzenia.

Więcej pomysłów na świąteczne prezenty na stronie głównej Gazeta.pl.

Prezent dla niego Prezent na święta dla przyjaciela - kilka nieoczywistych pomysłów

Ciekawy prezent na święta dla przyjaciółki - upominek związany z hobby 

Pasje odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Bliskie przyjaciółki z pewnością znają swoje marzenia więc warto się tym zainspirować. Poniżej prezentujemy też kilka podpowiedzi:

  • nowy strój na siłownię dla miłośniczki fitnessu;
  • bilety do kina dla kogoś, kto śledzi nowości;
  • przejażdżka typu off-road dla miłośniczki motoryzacji;
  • nietypowa książka kucharska lub lekcja gotowania dla tropicielki nowych smaków;
  • dodatkowe oświetlenie dla influencerki;
  • weekend w górskiej chatce dla miłośniczki pieszych wędrówek;
  • płyta z ulubioną muzyką dla kogoś, kto jest często w podróży;
  • mini torebka na wszystkie ważne dodatki dla imprezowiczki.

Prezent dla przyjaciółki na święta Bożego Narodzenia - sentymentalna podróż 

Święta to czas wzruszeń - jeśli Twoja przyjaciółka to typ romantyczki, to zdecydowanie warto pójść w tym kierunku. Sprawdzą się zarówno pamiątki, które dotyczą waszej relacji - jak bilety na koncert zespołu z czasów studenckich, jak i dodatki związane z życiem samej zainteresowanej: ładnie oprawione zdjęcie z czasów dziecięcych, które do tej pory nie znalazło swojej ramki. Delikatna apaszka z inicjałem, czy flakonik ulubionych perfum też będą świetnym pomysłem.

Prezent na święta dla nauczycielki - co wybrać? Zdjęcie ilustracyjne Prezent na święta dla nauczycielki, czyli jaki upominek zrobić wychowawcy

Więcej o: