Mama Oli Żebrowskiej urodziła ośmioro dzieci. "Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę"

Mama Aleksandry Żebrowskiej, Justyna Adamczyk urodziła ośmioro dzieci. Zdradziła również, w jaki sposób wróciła do formy po ośmiu porodach. - Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Uwielbiam, jak jest chaos wokół mnie i nie wszystko jest muzealnie poukładane - przyznała w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN".

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska to znana polska celebrytka. Od ponad dziesięciu lat jest żoną znanego aktora Michała Żebrowskiego. Dwa lata temu w tajemnicy otworzyła markę, dedykowaną młodym mamom. 33-latka w zeszłym roku urodziła także trzecie dziecko. Żona Żebrowskiego to osoba bardzo popularna w mediach społecznościowych. Celebrytka jest na co dzień bardzo szczera i naturalna, za co szczególnie uwielbiają ją obserwatorki. 

Mama Aleksandry Żebrowskiej ma ośmioro dzieci i jest w rewelacyjnej formie. Zdradziła swój sekret. "Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę"

Aleksandra Żebrowska pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma siedmioro rodzeństwa. Kiedy rodziła swoje pierwsze dziecko, to wówczas jej mama, Justyna Adamczyk również była w ciąży. 

Kiedy byłam mała, to zawsze bawiłam się, że jestem mamą dużej rodziny - wtedy miałam sześcioro dzieci. To było dziwne, faktycznie. Ale później, jak miałam te sześcioro dzieci w prawdziwym życiu, to nie było już tak zabawne. A na samym końcu okazało się, że mam ośmioro dzieci. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Uwielbiam, jak jest chaos wokół mnie i nie wszystko jest muzealnie poukładane. Nawet teraz, kiedy dzieci się wyprowadziły, zastępuję je kotami i zwierzętami

- mówiła mama Żebrowskiej w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN".

 

Justyna Adamczyk jest po pięćdziesiątce, mieszka obecnie w Dubaju i realizuje się zawodowo jako certyfikowana instruktorka jogi. Okazuje się, że mama Żebrowskiej nigdy szczególnie nie interesowała się tą dyscypliną, jednak raz zdecydowała się pójść z koleżanką na trening i tak rozpoczęła się jej przygoda związana z jogą. 

Kiedy byliśmy w Szwajcarii, zaczęłam chodzić na jogę i ona mi się spodobała. To znajomi mnie namówili. Zdecydowałam się w końcu zrobić kurs. To był czas w życiu, kiedy miałam odchowane moje najmłodsze dziecko, Zuzię

- mówiła o swojej miłości do jogi. Trzeba przyznać, że jej ciało po ośmiu porodach jest naprawdę smukłe i jędrne. Pamiętajmy jednak, że każde ciało kobiety po ciąży jest piękne.

 

Jak Aleksandra Żebrowska poznała się z Michałem Żebrowskim?

Michał Żebrowski jakiś czas temu na łamach tygodnika "Świat i ludzie", opowiedział historię związaną z początkiem znajomości z przyszłą żoną. Mówił wówczas, że jego ojciec powątpiewał, czy uda mu się wyjść za mąż, ponieważ miał już 33 lata. Ciągłe komentarze sprawiły, że aktor pogodził się z tym, że prawdopodobnie zostanie singlem. Na szczęście tak się nie stało. W mediach krąży plotka o tym, że szczęśliwe małżeństwo poznało się, kiedy Ola miała zaledwie 5 lat. Aktor stanowczo zaprzeczył doniesieniom i opowiedział o początkach znajomości.

Kiedy miał 33 lata zdecydował się podszkolić języka angielskiego i udał się na korepetycję do Oli, która jako 18-letnia studentka dorabiała sobie w ten sposób. Dziewczyna nie była zainteresowana zalotami starszego mężczyzny, a ich drogi szybko się rozeszły. Po ponad trzech lata przypadkowo spotkali się na rodzinnej imprezie, a już po miesiącu zaręczyli się i zaplanowali ślub.

 
Więcej o: