"Pobraliśmy się z miłości, rozstaliśmy, a następnie ponownie zamieszkaliśmy razem"

Kiedy między nią a małżonkiem wygasło romantyczne uczucie, para zdecydowała się na inną formę relacji. Choć nadal razem mieszkają i wychowują dzieci, mają oddzielne życia uczuciowe i spotykają się z innymi. - Abyśmy oboje mogli być z dziećmi przez cały czas i zaoszczędzić pieniądze - przyznaje Amber.

 Więcej tematów o związkach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie bój się kłócić! Związki niszczy obojętność, a nie wymiana zdań

Amber to kobieta prowadząca na TikToku konto o nazwie @buckleupbuttercup4. Na swoim profilu dzieli się szczegółami swojego nietypowego małżeństwa. Otóż kobieta wraz z mężem tworzą małżeństwo platoniczne i choć żyją pod jednym dachem i wspólnie wychowują dzieci, to między nimi nie ma romantycznej miłości i namiętności. Co więcej, ona ma stałego partnera, a on partnerkę

Pierwsze wideo, które Amber udostępniła na swoim TikToku, na którym przytoczyła jedną z sytuacji w swoim platonicznym małżeństwie, obejrzało ponad 1,7 mln osób, zdobyło 53 tys. polubień i ponad 800 komentarzy.

Czy możesz dzisiaj wyjść z domu na chwilę, żeby moja dziewczyna mogła się wpaść? - zapytał jej mąż, na co Amber odpowiedziała: Jeśli chcesz zapłacić za moje paznokcie

- czytamy na udostępnionym materiale.

Kobieta chętnie publikuje filmiki, na których wylicza zalety swojego małżeństwa. - Mąż wysprzątał cały dom przed przyjściem swojej dziewczyny, więc w swój dzień wolny mogę odpocząć - napisała na jednym z nich.

"Nie weźmiemy rozwodu, chyba że jedno z nas będzie w takim związku, że będzie chciało wziąć ślub"

Jak przyznaje Amber, kiedyś pobrali się z miłości, której owocem są ich dzieci. Jednak po jakimś czasie uczucia wygasły, co było impulsem do podjęcia decyzji o rozstaniu. - Pobraliśmy się z miłości, rozstaliśmy się, a następnie zdecydowaliśmy się ponownie zamieszkać razem i pozostać małżeństwem, abyśmy oboje mogli być z dziećmi przez cały czas i zaoszczędzić pieniądze - wyjaśnia Amber.

Internauci oraz internautki nie kryją zdziwienia relacją Amber oraz jej męża. Kobieta często dostaje pytania o to, co się stanie w sytuacji, kiedy np. partner, z którym się spotyka będzie chciał iść krok naprzód i wziąć z nią ślub.

- Kiedy po raz pierwszy rozstaliśmy się z mężem, zgodziliśmy się, że nie weźmiemy rozwodu, chyba że jedno z nas będzie w takim związku, że będzie chciało wziąć ślub. Myślę, że czasami, kiedy jesteś w małżeństwie, jego definicja zmienia się i ponowne zawarcie małżeństwa nie jest dla ciebie priorytetem - wyznaje.

Więcej o: