Pokazali, jak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach. Fani zachwyceni

Księżna Diana przez lata przyzwyczaiła nas do krótkich włosów. A jak wyglądałaby w długich? Okazuje się, że w takim wydaniu księżna prezentowałaby się znakomicie.

Wirtualne metamorfozy gwiazd cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak znane osoby wyglądałyby w zupełnie innym wydaniu. Kilka miesięcy temu w mediach głośno było o takiej metamorfozie Michała Szpaka. Stylista Łukasz Urbański pokazał, jak muzyk wyglądałby z krótkimi włosami. Obserwatorom Urbańskiego bardzo spodobała się ta spektakularna przemiana Michała Szpaka. Pod zdjęciem, które pojawiło się na jednej z relacji zamieszczonych na profilu stylisty, widzimy także wyniki ankiety. Okazuje się, że aż 74 procent głosujących stwierdziło, że Szpak powinien obciąć swoje długie włosy! Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ >>

Zobacz wideo Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła kreacją:

Jak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach?

Od jakiegoś czasu po sieci krąży zdjęcie księżnej Diany w nietypowym wydaniu. "Królowa ludzkich serc" także przeszła wirtualną metamorfozę. Na zdjęciu widzimy ją w długich włosach. Zdaniem wielu osób w takim wydaniu księżna wyglądałaby rewelacyjnie. 

Księżna Diana przeszła metamorfozę w wieku 19 lat

Księżna Diana przez lata przyzwyczaiła nas do krótkich włosów. Mało jednak kto wie, że jako nastolatka nosiła długie i proste pasma. Jednak w wieku 19 lat postawiła na radykalną zmianę. Diana zdecydowała się wówczas na młodzieńcze cięcie sięgające kości policzkowych. I takim krótkim fryzurom było wieran przez wiele lat. Co ciekawe, niedawno lansowane przez nią fryzury wróciły do łask. 

 

Księżna Diana zginęła ponad 24 lata temu. Przez długi czas była inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Jej styl na stałe zapisał się w historii mody, a interpretacja niektórych trendów do dziś jest odwzorowywana.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: