Była żona żegna Kamila Durczoka. Pokazała wspólne zdjęcia sprzed lat. "Tak zapamiętam"

Marianna Dufek opublikowała na swoim profilu na Facebooku pożegnalny post wraz z serią wspólnych zdjęć z Kamilem Durczokiem. - Odpoczywaj spokojnie - napisała była żona dziennikarza.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Kamil Durczok zmarł we wtorek nad ranem w Katowicach. Do szpitala został przyjęty dzień wcześniej.  Informację o śmierci dziennikarza potwierdziła Marianna Dufek, jego była żona, dziennikarka w TVP3 Katowice. 

Zobacz wideo Diego Maradona zmarł w wieku 60 lat

- Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. [...] Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4:23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Była żona żegna Kamila Durczoka

Niespodziewana śmierć dziennikarza poruszyła wiele osób. Marianna Dufek, była żona Durczoka, podzieliła się na Facebooku zdjęciami przedstawiającymi ich wspólne, szczęśliwe chwile sprzed lat. Marianna Dufek i Kamil Durczok byli małżeństwem przez 22 lata (1995-2017). Owocem tego związku jest syn Kamil, który przyszedł na świat w 1997 roku. 

Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie

 - napisała Marianna Dufek pod serią zdjęć sprzed lat. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: