Jest niewidomy. Żona zaskoczyła go na ślubie wyjątkowym gestem. "Zacząłem płakać"

Anthony Ferraro od dziecka jest niewidomy. 2 października mężczyzna poślubił swoją długoletnią partnerkę Kelly, która wiedziała, że mężczyzna żałuje, że nie będzie mu dane zobaczyć jej w ślubnej kreacji. Z tego powodu zdecydowała się na wyjątkowy gest.

Więcej tematów z życia wziętych na stronie głównej Gazeta.pl

Pannie młodej zależało na tym, by Anthony mógł mieć jak najlepsze wyobrażenie jej sukni, dlatego zdecydowała się na kreację, zawierającą wiele koronkowych zdobień i detali. Dzięki temu mężczyzna, przesuwając dłońmi po materiale, mógł wyczuć różnice w fakturze, co pozwalało mu stworzyć w głowie szczegółowy obraz sukni.

Zobacz wideo

"Byłem oszołomiony i zacząłem płakać"

- Kiedy dołączyła do mnie przy ołtarzu, położyła moje dłonie na swojej sukience. Byłem oszołomiony i zacząłem płakać. Dotyk jest dla mnie naprawdę ważny. Dzięki temu tworzę w głowie obraz tego, jak coś wygląda. Kelly wyglądała jak anioł - mówił wzruszony Anthony portalowi today.com.

- Miała aksamitny pas i koronkowe aplikacje oraz kwieciste zdobienia z miękkiej bawełny. Nawet jej plecy miały inną teksturę. Na koniec zaskoczyła mnie spersonalizowaną kurtką z frędzlami na ramionach. Przypomniała mi tym o naszej pierwszej randce - relacjonował mężczyzna.

Kamil Durczok nie żyje. Był znanym prezenterem i dziennikarzemByła żona żegna Durczoka. Pokazała wspólne zdjęcia sprzed lat. "Tak zapamiętam"

Anthony jest paraolimpijczykiem, a swoją żonę poznał w 2017 roku. Na pierwszą randkę zaprosił ją do kina na premierę filmu dokumentalnego "A Shot in the Dark", który opowiada jego historię. I już wtedy kobieta zdecydowała się na podobny gest, zakładając na wieczór miłą w dotyku aksamitną sukienkę. - Dokładnie to przemyślała i bardzo się wysiliła. Nikt wcześniej nie zrobił dla mnie czegoś takiego - wspomina Ferraro. Jak tłumaczy, drobne z pozoru gesty, wiele dla niego znaczyły, pozwalając mu stworzyć w głowie obrazy tych wyjątkowych dla niego chwil.

Kolejna fala fałszywych sms'ów. Uważaj, bo możesz stracić wszystkie pieniądze z konta (zdęcie ilustracyjne)Kolejna fala fałszywych sms'ów. Możesz stracić wszystkie pieniądze z konta

Więcej o: