Była gwiazdą 3. edycji "Mam Talent". Jak dziś wygląda Magda Welc?

Magda Welc zyskała rozpoznawalność biorąc udział w 3. edycji programu "Mam takent, który zwyciężyła.". 12-letnia wówczas dziewczynka zachwyciła wszystkich swoim talentem oraz wyjątkowym głosem. Tuż po zakończeniu programu zrezygnowała jednak z dalszej kariery. Jak teraz wygląda i co robi po latach?

Więcej newsów o gwiazdach i ich metamorfozach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Magda Welc urodziła się 4 listopada 1998 i pochodzi z Niedrzwicy Dużej k. Lublina. W 2010 roku wzięła udział w 3. edycji programu "Mam talent" i momentalnie podbiła serca jurorów oraz widzów swoim głosem. Dwunastoletnia wówczas dziewczynka wygrała tę edycję talent show, a w ramach nagrody otrzymała 300 tysięcy złotych. Tych pieniędzy nie przeznaczyła jednak na rozwój swojej dalszej kariery muzycznej, lecz zdecydowała się wesprzeć chore kuzynki, a resztę oddać rodzicom na budowę domu rodzinnego.

Emilia DankwaZyskała sławę dzięki Rodzince.pl. Jak zmieniła się Emilia Dankwa?

Wiele osób uważa, że wygrana w takim programie jest ogromną przepustką do sławy. Magda Welc jednak z tego zrezygnowała i choć w finałowym odcinku zgarnęła główną nagrodę, to Kamil Bednarek, który zajął drugie w 3. edycji "Mam Talent", wykorzystał zdobytą w talent show popularność i do dziś obecny jest na scenie muzycznej i w polskim show-biznesie. Magda Welc usunęła się natomiast w cień.

Jednak po dziesięciu latach, już jako 22-letnia młoda kobieta, Magda Welc postanowiła w 2020 roku wrócić do branży muzycznej i znów spełniać się jako wokalistka. Nie da się również nie zauważyć, że na przestrzeni tych dziesięciu lat, przeszła ogromną metamorfozę. Zauważyli to również internauci oraz internautki, którzy pod jednym ze zdjęć zostawili sporo komentarzy:

Ale ładna
Kochana, ale wyrosłaś
Śliczna z ciebie wyrosła kobieta
Po 12 latce śladu nie ma, jesteś Piękną Kobietą

- czytamy.

 

Klaudia KulawikByła gwiazdą pierwszej edycji "Mam Talent". Jak dziś wygląda Klaudia Kulawik?

 - Hej, długo mnie tu nie było:) Trochę się u mnie pozmieniało, a ostatnio sporo się dzieje dobrego. Po kilku latach przerwy ponowiłam współpracę z Mariusz Ostański - Studio Produkcyjne kompozytorem i producentem (...). Teraz czuję się jakbym wróciła do domu - napisała w październiku 2020 roku na Instagramie. Od Jakiegoś czasu Magda Welc również aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się m.in. swoją twórczością i informuje fanki oraz fanów o swoich nowych singlach.

 
Więcej o: