Pokazała wideo ze ślubu. Reakcja księdza rozbawiła internautów. "Pozazdrościć"

Klaudia Ciepałowicz udostępniła na TikToku nagranie ze swojego ślubu, które błyskawicznie zyskało popularność wśród internautów. Wszystko za sprawą komentarza duchownego. - Śmieszny ksiądz i fajnie, chociaż ma podejście - pisali rozbawieni jego postawą.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia Ciepałowicz postanowiła podzielić się w sieci krótką relacją ze swojego wesela, udostępniając na TikToku najzabawniejszy jej zdaniem moment z ceremonii. Podczas ślubu, który odbywał się w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku, ksiądz zapytał parę o moment poznania. "Na ławce w parku, ale to ja się pierwsza odezwałam, a nie Daniel" - powiedziała wprost Klaudia. To jednak nie jej wypowiedź, a komentarz duchownego rozbawił internautów.

Zobacz wideo

Pokazała wideo ze ślubu. Reakcja księdza rozbawiła internautów

No dobrze, no teraz są takie czasy moi drodzy, kobiety są jak granat zaczepny

- skomentował z rozbawiony ksiądz, wywołując uśmiech na twarzach pary młodej i zgromadzonych gości.

Agata Rubik o dziwnej sytuacji w sklepie: 'Na rachunku tego także nie było' (zdjęcie ilustracyjne)Agata Rubik o dziwnej sytuacji w sklepie: "Na rachunku tego także nie było"

Internauci docenili poczucie humoru duchownego, czemu chętnie dawali wyraz w komentarzach pod opublikowanym nagraniem. "Pozazdrościć księdza", "super ksiądz", "śmieszny ksiądz i fajnie, chociaż ma podejście" - pisali rozbawieni jego postawą.

- To była wspaniała ceremonia, ksiądz najlepszy, aż się chciało go przytulić taki kochany - przyznała panna młoda. - Najśmieszniejsze jest to, że był od tygodnia w naszej parafii, ktoś nad nami czuwa u góry chyba, to było piękne - dodała.

Amanda ShoultzPrzybierała na wadze mimo ścisłej diety. Winny był nowotwór

Więcej o: