Polka poszła do sklepu w USA. Nie mogła uwierzyć w ceny, które zobaczyła na półkach

Mieszkająca w USA Polka postanowiła pokazać pewien absurd, który zauważyła w jednym z tamtejszych sklepów spożywczych. Kobieta udostępniła na TikToku nagranie, w którym pokazała ceny za butelkę wody oraz kolorowych napojów. - Ten kraj to jest jakieś nieporozumienie chwilami - skwitowała.

Więcej tematów z życia wziętych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach

Polka prowadząca konto na TikToku pod nazwą @tymniewkurzasz podczas jednej z wizyt w sklepie postanowiła nagrać filmik pokazujący pewien absurd, który zauważyła kupując butelkę wody. Okazało się bowiem, że butelka wody jest droższa od słodzonych napojów w tej samej pojemności.

- Tylko w Ameryce. Nie ma wody tańszej niż 2,99 dolarów. Zobaczcie, litrowe wody. Przechodzę lodówkę dalej, mam cukrzone wody, podróbki prawda coca-coli za 1,99, to jest ten sam rozmiar. Tu litrowa pepsi, litrowa coca-cola 2,89, a dla przypomnienia woda 2,99. 10 centów droższa woda od pepsi. O co chodzi - powiedziała na nagraniu.

Ten kraj to jest jakieś nieporozumienie chwilami! Only in the USA!

- napisała w opisie pod filmem.

"To jest aż straszne"

To jednak nie był koniec niespodzianek. Na kolejnej półce, tiktokerka znalazła promocję, która obejmowała napoje kolorowe. Polegała ona na tym, że kupując dwie dwulitrowe butelki popularnych napojów kolorowych ich łączna cena wynosiła dokładnie 3 dolary, co wywołało u kobiety spore zdziwienie. 

- Nagrywam part two, bo to jest przebój. Obracam się i patrzę... Tutaj mamy dwulitrowe butelki i jest promocja. Dwie takie butelki kosztują 3 dolary. Czyli ja mogę mieć 4 litry sprite'a, 4 litry pepsi, 4 litry coli w tej samej cenie jak tę wodę - powiedziała w kolejnym filmiku, który do tej pory obejrzało już ponad 328 tysięcy internautek oraz internautów.

To jest aż straszne

- skomentowała jedna z komentujących.

Przypomnijmy, że w USA powszechne jest picie wody z kranu. Jest to nie tylko ekonomiczne, lecz także ekologiczne. Co więcej, idąc do restauracji, standardem jest to, że taką wodę goście otrzymują do zamówienia za darmo.

Więcej o: