Fotografka ślubna zdradza, jak rozpoznać, czy małżeństwo przetrwa. Oto trzy alarmujące sygnały

Shayla Herrington jest fotografką ślubną, która aktywnie działa także na TikToku, gdzie dzieli się z obserwującymi kulisami swojej pracy. Ostatnio postanowiła podzielić się tam pewną obserwacją, którą przekazał jej inny, bardziej doświadczony, kolega z branży.

Więcej tematów z życia wziętych na Gazeta.pl

Shayla Herrington, na co dzień pracuje jako fotografka ślubna. Na TikToku postanowiła zdradzić obserwacje, jakimi podzielił się z nią starszy stażem fotograf. Jak wyznał, dzięki swojemu doświadczeniu jest on w stanie poznać, która z par stworzy długi i trwały związek, a który z nich szybko się rozpadnie.

Zobacz wideo

Trzy sygnały, które mogą świadczyć o rychłym rozpadzie małżeństwa

Pierwszym alarmującym sygnałem, ma być ilość zdjęć, do których małżonkowie pozują osobno ze swoją rodziną. Jeśli jest ich więcej niż trzy, istnieją duże szanse, że małżeństwo zakończy się rozstaniem.

Drugim sygnałem mogącym świadczyć o rychłym rozpadzie związku, ma być z kolei to, czy druhny oraz drużbowie mówią zarówno o pannie, jak i panu młodym. Jeśli skupiają się tylko wokół jednego z małżonków, oznacza to, że drugi z nich nie cieszy się ich sympatią, co nie jest dobrą wróżbą dla żadnego związku.

Smutna kobieta, zdjęcie ilustracyjne "Kiedy dowiedziałam się, że mój mąż ma raka jądra, rozpadłam się na kawałki"

Z kolei ostatnią, ale najbardziej niepokojącą kwestią ma być to, ile czasu para poświęca sobie podczas wesela. Jeśli nowożeńcy większość czasy spędzają osobno, zabawiając gości, może to oznaczać, że małżeństwo nie potrwa zbyt długo.

Myślicie, że może mieć rację?

Fryzjer, zdjęcie ilustracyjne Zapomnij o blondzie. Do łask powraca zapomniany odcień. To największy hit sezonu

Więcej o: