Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa w uzdrowisku. "Telefon leży gdzieś obok"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się w sieci relacją z pobytu w uzdrowisku, gdzie udała się, by spędzić "fazę wychodzenia" z postu, jaki przeszła, chcąc oczyścić organizm po wakacyjnej rozpuście. - Zdrowie to jest suma małych wyborów, które się dokonuje każdego dnia i naprawdę warto w to zdrowie inwestować - apeluje gwiazda.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła, że planuje przejść na restrykcyjną dietę, składającą się tylko z owoców i warzyw, chcąc w ten sposób oczyścić organizm z toksyn. - Po lecie, gdzie zdarza mi się, a to kawałek pizzy, a to coś, jakieś złe przekąski, jakieś lody… Wiadomo, jak to jest na wakacjach, więc normalne jest to, że jem dużo więcej niezdrowych rzeczy niż normalnie. I nie zamierzam sobie tego odmawiać, bo bez przesady, żyjmy jak ludzie – przyznała wtedy ze szczerością, tłumacząc, że przechodzi taki detoks każdej jesieni.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonuje pobyt w uzdrowisku

Teraz z kolei podzieliła się relacją z tzw. "fazy wychodzenia" z postu, którą zdecydowała się spędzić w uzdrowisku na Dolnym Śląsku. - Od kilku dni ja, Radosław, Henryk i Bożenka odpoczywamy w uzdrowisku - pochwaliła się Małgosia. Najstarszym uzdrowisku w Polsce, w Lądku Zdrój. Jesteśmy na kilkudniowym, bardzo regenerującym wyjeździe - zdradziła, tłumacząc swoją kilkudniową nieobecność w social mediach.

- Staram się raz do roku zrobić post Dąbrowskiej, później ważnym elementem tego postu jest tzw. faza wychodzenia. I właśnie na ten "protokół wyjścia" przyjechaliśmy tutaj. Telefon leży gdzieś obok, dlatego nie wrzucałam treści. Spacerujemy, chodzimy na zabiegi, na masaże. Zdrowo jemy - wyjaśniła.

Odniosła się także do krytycznych słów na temat przeprowadzanego przez nią postu, stanowczo zaznaczając, by nie mylić go z głodówką. Jak podkreśliła, przeprowadzając detoks, zawsze korzysta z pomocy profesjonalistów, a po każdej takiej kuracji zauważa znaczną poprawę samopoczucia.

- Zdrowie to jest suma małych wyborów, które się dokonuje każdego dnia i naprawdę warto w to zdrowie inwestować - zaapelowała na koniec.

Barbara Kurdej-SzatanBiałoruska telewizja wykorzystała wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan. "Maskotka Łukaszenki"

Więcej o: