Wpadka panny młodej hitem internetu. "To jeszcze nic"

Znana Youtuberka Adrianna Kępka, działająca w sieci pod pseudonimem @truebeautyofficial, podzieliła się w sieci zabawną wpadką ze swojego ślubu, która błyskawicznie stała się hitem internetu. Nagranie obejrzało już 2,5 mln użytkowników, a rozbawione internautki zaczęły dzielić się podobnymi doświadczeniami. - To jeszcze nic, jak ja szłam do ołtarza, to mój tata stanął na moim trenie i go wyrwał - zwierzyła się jedna z nich.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Nic więc dziwnego, że spędzają oni długie miesiące na planowanie każdego detalu uroczystości. Niestety, czasem nawet najbardziej skrupulatnie zaplanowana ceremonia nie może obyć się bez wpadki. Jedną z nich podzieliła się znana influencerka Adrianna Kępka, znana w sieci pod pseudonimem @truebeautyofficial.

Zobacz wideo

Zabawna wpadka panny młodej. Nagranie obejrzało 2,5 mln użytkowników

Kępka udostępniła w sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć wpadkę, jaką zaliczyła podczas własnej ceremonii zaślubin. Zgodnie z tradycją założyła na nogę podwiązkę, która zsunęła jej się z uda w trakcie drogi do ołtarza, plącząc pod nogami. - Kiedy szłam do ołtarza, to zsunęła mi się z nogi podwiązka, więc idę i kopię ją przed sobą pod sukienką, ale wygląda to tak, jakbym się potykała, albo miała za długą suknię - zrelacjonowała panna młoda.

Rozbawione internautki w reakcji na nagranie, zaczęły dzielić się własnymi przeżyciami z dnia ślubu. Jak się okazało, wiele z nich także nie udało się uniknąć wpadki.

"Mnie podwiązka zsunęła się przed kościołem, świadkowa miała nią owiązany bukiet", "Mnie w połowie drogi do ołtarza tren zerwała świadkowa idąca za mną", "Moja podwiązka też spadła w drodze do ołtarza i zgarną ją fotograf " - opowiadały. - To jeszcze nic, jak ja szłam do ołtarza, to mój tata stanął na moim trenie i go wyrwał - dodała kolejna.

Więcej o: