TikTokerka zaskoczona tym, co zobaczyła na opakowaniu odżywki. Fani tłumaczą jej jak działa recykling

Pewna polska TikTokerka w swoich social mediach podzieliła się dla niej zaskakującym odkryciem. Otóż pomógł jej w tym jej pies, który wziął jedno z opakowań kosmetyków do pyska i zerwał kawałek etykiety. Tym samym dziewczyna wywołała w sieci dyskusję.

Więcej ciekawostek z TikToka znajdziesz na Gazeta.pl 

Natalia Perwińska znana jest w sieci jako "blondi.blondyna" wrzuciła na TikToka filmik ze swoim dość zaskakującym odkryciem. Dziewczyna nie kryła zdziwienia zaistniałą sytuacją, jednak internauci postanowili jej to wszystko wytłumaczyć. 

Zobacz wideo

Pies wziął odżywkę do pyska i odkrył "tajemnicę"

Natalia zamówiła sobie kalendarz adwentowy z kosmetykami. Dziewczyna nie wytrzymała jednak z jego otwarciem do grudnia i zrobiła to wcześniej. Pech chciał, że jeden kosmetyk, a dokładniej odżywka do włosów spadł na podłogę, gdzie w pysk chwycił to jej pies. Przez chwilę nieuwagi TikTokerki jej pupil zdążył oderwać kawałek etykiety znajdującej się na tubie z produktem. Wtedy Natalia Perwińska zobaczyła coś, czego totalnie się nie spodziewała. 

Zobaczyłam, że pod spodem jest jakiś skład. Zaciekawiona zerwałam i oto proszę. Czyżby kalendarze były po to, by pozbyć się opakowań po aktualnie słabo sprzedającym się produkcie pokrewnej firmy?

- zastanawiała się na TikToku. 

W opisie nagrania dziewczyna zamieściła podpis "Co sądzicie? Ekologia? Oszczędność?". Na odpowiedź internautów wcale nie musiała dużo czekać. Większość z nich była wręcz zaskoczona, że dziewczyna od razu nie wpadła na to, że opakowania mogą pochodzić z recyklingu. Nawet sama nazwa marki "Only Bio", która jest na filmiku, wskazuje na to, że firma stawia na ekologię. 

Only Bio; sama nazwa firmy mówi za siebie, a recykling nie powinien raczej nikogo dziwić, tylko cieszyć. Nie trzeba teorii spiskowych temu przypisywać.
Już kiedyś była taka akcja i wypowiadała się firma, że wykorzystują nadmiar opakowań, zmieniając jedynie etykietę, aby nie marnować.
Elegancko. Nie kłamią o recyklingu, kolejny plus i zachęta do stosowania tych kosmetyków.

- czytamy w komentarzach. 

Filmik z nagraniem możecie obejrzeć tutaj

Oczywiście jak to zwykle bywa przy takich nagraniach, osób, które wierzą w spisek, też jest sporo, jednak prawda jest taka, że nie ma co się doszukiwać tutaj nie wiadomo czego. Takie działanie marki, choć dla niektórych może być kontrowersyjne, jest jak najbardziej normalne, a inne brandy mogłyby również w taki sposób wykorzystywać swoje niezużyte opakowania. 

Marka Only Bio w odpowiedzi na artykuł skomentowała to w ten sposób: 

Jesteśmy firmą, która troszczy się o środowisko. Wyznajemy filozofię „zero waste", zgodnie z którą staramy się minimalizować ilość odpadów oraz nie marnować zasobów. Niewykorzystane, a w 100% przydatne do użycia opakowania wykorzystujemy więc w innej formie, by dać im drugie życie, a naszym klientom radość z używania produktów.
Więcej o: