Anna Wendzikowska o trudach samotnego macierzyństwa. "Ostatnie tygodnie to był dramat"

- Mimo szczepienia i środków ostrożności Covid nas dopadł. Już jesteśmy zdrowe, ale ostatnie tygodnie to był dramat. Dziewczynki czuły się w miarę dobrze, gorzej było ze mną. Dodatkowo opieka nad dwójką chorych dzieci, kiedy samemu jest się chorym, to jest zadanie koszmarnie trudne - wyznała Anna Wendzikowska.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Wendzikowska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną oraz aktorką. W ostatnich latach bardzo ważną częścią jej życia są dalekie podróże. Wendzikowska często chwali się nimi na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 486 tys. osób.

Zobacz wideo Wendzikowska świętuje urodziny córki:

Wendzikowska: Ostatnie tygodnie to był dramat

Niedawno Wendzikowska opublikowała post, w którym opowiedziała o zakażeniu koronawirusem. Prezenterka zachorowała, mimo że była zaszczepiona. - Kiedy wydawało się, że najgorsze za mną, nastał prawdziwy czas próby - napisała. 

BTired,Mother,With,Upset,Baby,Suffering,With,Post,Natal,Depression.Wielu rodziców jest zaskoczonych, że to już. Dziecko zmienia się nie do poznania

- Kochani, uważajcie na siebie. Mimo szczepienia i środków ostrożności Covid nas dopadł. Już jesteśmy zdrowe, ale ostatnie tygodnie to był dramat. Dziewczynki czuły się w miarę dobrze, gorzej było ze mną. Dodatkowo opieka nad dwójką chorych dzieci, kiedy samemu jest się chorym, to jest zadanie koszmarnie trudne. Na co dzień bywa ciężko, ale tego, co przeszłam w ostatnich tygodniach nawet za bardzo opisać się nie da - wyznała w dalszej części posta prezenterka. Na koniec odniosła się także do kwestii samotnego macierzyństwa:

Poczułam ciężar samotności w macierzyństwie, nie polecam. Dodatkowo za mało się mówi o neurologicznych skutkach COVID-19: bezsenności, stany lękowe i takie poczucie, że nie jest się do końca sobą. To zdecydowanie nie jest "zwykła grypa".
 

Anna Wendzikowska - kariera telewizyjna

Anna Wendzikowska jest specjalistką od wywiadów z aktorami, głównie z gwiazdami Hollywood. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych rozmów m.in. z Leonardo DiCaprio, Jennifer Aniston, Rorbertem De Niro, Anthonym Hopkinsem, Julią Roberts czy Hugh Grantem. Współpracuje z programem "Dzień dobry TVN". Poza tym wystąpiła w programach rozrywkowych TVN jako uczestniczka - w 2011 r. w "Tańcu z Gwiazdami" (zajęła 10. miejsce) oraz w kulinarnym show "Ugotowani" (2013 r.).

Może cię także zainteresowanie:

Kasia Cichopek pokazała swój posiłek. Fanka: 'Nie wierzę, że pani je to na noc' (zdjęcie ilustracyjne)Kasia Cichopek pokazała swój posiłek. Fanka: "Nie wierzę, że pani je to na noc"

Więcej o: