Schudła z obawy przed koronawirusem. W pół roku zrzuciła 40 kg

Sarah Pattison ze szczerością przyznaje, że przez lata nie przywiązywała uwagi do sposobu odżywiania, a głównym składnikiem jej jadłospisu były fast-foody. Z obawy przed zachorowaniem na COVID-19, postanowiła jednak zmienić swoje nawyki żywieniowe i zawalczyć o zdrowie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Sarah Pattison podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych, chcąc stać się inspiracją dla innych osób borykających się z nadwagą. W wieku 26 lat ważyła 108 kilogramów, a wszystkiemu winna była niezdrowa dieta. Jak przyznaje Pattison, głównym składnikiem jej jadłospisu były fast-foody, od których była wręcz uzależniona.

Zobacz wideo

Zrzuciła 40 kg z obawy przed koronawirusem 

- Czułam się fatalnie, ciągle byłam ospała i po prostu nie chciało mi się gotować, więc kupowałam gotowe dania na wynos i wpychałam je w siebie - tłumaczy w rozmowie z magazynem "Metro". Do zmiany nawyków żywieniowych i walki o swoje zdrowie zmotywował ją dopiero wybuch pandemii i informacja o tym, że osoby otyłe gorzej radzą sobie z zakażeniem.

- Zawsze chciałam schudnąć, ale kiedy powiedziano mi, że muszę szybko przyjąć szczepionkę, bo COVID może być w moim przypadku śmiertelny, wówczas zapaliła się u mnie czerwona lampka - przyznaje Pattison, która w kwietniu 2021 roku zdecydowała się przejść na dietę pod okiem specjalisty.

Meg Ryan skończyła 60 lat. Jak się zmieniała na przestrzeni lat? (zdjęcie ilustracyjne)Meg Ryan skończyła 60 lat. Jeszcze niedawno nie przypominała siebie. A teraz?

Kobieta nie ukrywa, że początki były dla niej niezwykle trudne, jednak wraz z kolejnymi spadającymi kilogramami przybywało jej motywacji i z czasem do diety dołączyła także regularne ćwiczenia. Dzięki zmianie nawyków Pattison udało się zrzucić już 40 kilogramów.

- Czuję się o wiele lepiej, w końcu znów mam energię. Nadwaga zabrała mi życie towarzyskie, bałam się wychodzić z domu, unikałam zdjęć… Teraz znowu chętnie do nich pozuję, a moi przyjaciele, którzy zobaczyli mnie po lockdownie, ledwie mnie poznali - podsumowuje Sarah.

 

https://www.tiktok.com/@hospicenursejuliePielęgniarka zdradza, co dzieje się tuż przed śmiercią. "Nie potrafimy tego wyjaśnić"

Więcej o: