Rzucił narzeczoną tuż przed ślubem. Powód? Tort weselny

Pan młody zdecydował się odwołać ślub tuż przed samą ceremonią zaślubin. Wszystko przez kłamstwo panny młodej na temat... tortu weselnego. - Wiedziałem, że odwołanie ślubu spowoduje więcej dramatu, ale nie miałem zamiaru poślubić kogoś, kto właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz - tłumaczył mężczyzna. Całą historią podzielił się na TikToku, a nagranie obejrzało już ponad 5 mln użytkowników.

Więcej historii z życia wziętych na stronie głównej Gazeta.pl

Przygotowaniom do ślubu i wesela towarzyszy wiele stresujących sytuacji, które potrafią doprowadzić do kłótni w nawet najbardziej zgodnym związku. Nie inaczej było w przypadku tej pary. - Po miesiącach ślubnych przygotowań moja narzeczona zaczęła się dziwnie zachowywać. Nagle zaczęła domagać się "kilku" zmian, co do uroczystości. Nie jestem pewien, ale chyba była zazdrosna o luksusowy ślub swojej najlepszej przyjaciółki. Dokonała nawet obliczeń, ile więcej musimy wydać - tłumaczył mężczyzna, opowiadając swoją historię na TikToku.

Zobacz wideo

Odwołał ślub przez kłamstwo panny młodej

Jak zaznaczył niedoszły pan młody, to na nim spoczywały koszty organizacji wesela, ponieważ jego narzeczona nigdy nie pracowała. Mężczyzna nie zgodził się jednak na zaproponowane przez nią zmiany, argumentując, że nie jest w stanie podołać finansowo jej kolejnym zachciankom. Panna młoda nalegała jednak na zamówienie tortu, kosztującego aż 10 tysięcy dolarów, obiecując, że zapłaci za niego ze swoich oszczędności. Jak się jednak okazało, nie było to prawdą, o czym pan młody dowiedział się w dniu ślubu.

- Mój drużba podszedł do mnie, gdy się przygotowywałem do ceremonii i powiedział: "Mam nadzieję, że spodoba ci się ciasto" - wspomina mężczyzna. Jak się okazało, pannę młodą nie było stać na zakup wymarzonego przez nią tortu, dlatego poprosiła o to gości.

Oburzony jej kłamstwem i zachłannością mężczyzna zdecydował się odwołać ślub. - Byłem w szoku. Zrobiłem się cały czerwony ze złości i zażenowania. (...) Wiedziałem, że odwołanie ślubu spowoduje więcej dramatu, ale nie miałem zamiaru poślubić kogoś, kto właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz - przyznał mężczyzna, który dopilnował, by horrendalny rachunek za tort trafił prosto w ręce panny młodej.

Więcej o: