Tajemniczy znak na dłoni. Co znaczy linia Anioła Stróża? To znak prawdziwych szczęściarzy

Wróżyć można z gwiazd, kart, fusów, lanego wosku - akurat zbliżają się andrzejki - jednak żeby poznać tajemnice przyszłości, nie trzeba sięgać tak daleko, wystarczy spojrzeć na własne dłonie. Wśród rysujących się na nich linii zaklęte zostały sekrety na temat ludzkiego charakteru i przeznaczenia.

Interesują cię wróżby? Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Patrząc na dłoń, możemy zauważyć wiele linii różnej długości i kształtu. Według ludowych wierzeń nie znalazły się tam one przez przypadek ani nie są pozbawione głębszego znaczenia. Jeśli tylko wie się, w jaki sposób patrzeć, z ręki można wyczytać wiele informacji na temat przyszłych losów danej osoby, jej charakteru, temperamentu czy predyspozycji zawodowych. Najciekawsza jest jednak niepozorna, skromna linia, którą noszą na dłoni tylko wybrańcy. Linia Marsa czy też linia Anioła Stróża wróży wielkie szczęście i powodzenie w życiu.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Jak wróżyć z dłoni? Krótki poradnik dla początkujących

Chiromancja, czyli sztuka wróżenia z ręki, jest znana ludzkości od wieków. Niezmienne są również zasady, które obowiązują podczas odczytywania przyszłości z linii widocznych na dłoni. Wróżymy zawsze z dominującej ręki – prawej u osób praworęcznych i lewej u leworęcznych. Na dłoni znajduje się siedem podstawowych linii. Im są wyraźniejsze, dłuższe i głębiej zaznaczone, tym lepiej.

Linia Anioła Stróża – co oznacza tajemnicza linia widoczna tylko u niektórych?

Linę Anioła Stróża posiadają tylko niektórzy ludzie. Biegnie równolegle do linii życia, ale znajduje się bliżej kciuka. Uważa się, że ci, którzy mogą wypatrzeć ją na swojej dłoni, należą do niesamowitych szczęściarzy. Z łatwością realizują swoje ambicje i plany, na każdym polu błyskawicznie odnoszą sukcesy. Charakteryzuje ich pewność siebie, upór w dążeniu do celu oraz niezwykle silny charakter. Osoby mające na dłoni linię Anioła Stróża często odnoszą wrażenie, jakby nad ich losem czuwała nadprzyrodzona siła. W ich życiu nieustannie zdarzają się szczęśliwe przypadki albo tzw. cudowne ocalenia – wychodzą obronną ręką nawet z bardzo niebezpiecznych sytuacji. Zupełnie jakby ktoś nieustannie roztaczał nad nią opiekę. Właśnie stąd wzięła się nazwa tej niezwykłej linii.

Linia Anioła Stróża – czy osoby nią obdarzone posiadają niezwykłe moce?

Choć obserwując wyjątkowe powodzenie, jakim cieszą się w życiu, można by tak pomyśleć, to jednak nie – osoby urodzone z linią Anioła Stróża nie wykazują nadprzyrodzonych zdolności. Po prostu są szczęściarzami, którym wszystko się udaje, a nieszczęścia trzymają się od nich z daleka. Wyostrzona intuicja pomaga im uniknąć wielu życiowych pułapek, potrafią z łatwością wyczuć ludzi fałszywych i nieszczerych czy zwyczajnych oszustów. Wierzy się, że linia Anioła Stróża na prawej dłoni jest nagrodą za przeżyte z dobrocią i godnością poprzednie wcielenie, z kolei linia Anioła Stróża na lewej dłoni jest łaską dziedziczoną po przodkach.   

Więcej o: