Beata Tadla o szczepieniach przeciw COVID-19: "To nie zaszczepieni leżą w szpitalach"

Beata Tadla podzieliła się na Instagramie zdjęciem z trzeciej dawki szczepienia przeciw COVID-19. Dziennikarka przy okazji napisała krótko, co myśli na ten temat. Wpis podzielił internautów i wywołał niemałą dyskusję w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Polacy nie chcą się szczepić na COVID?

Beata Tadla jest jedną z popularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 60 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Beata Tadla doskonale zdaje sobie sprawę z tego, do jak wielu osób docierają jej posty i wykorzystuje swoje social media również po to, by poruszać istotne społecznie tematy.

Beata Tadla na Instagramie po przyjęciu trzeciej dawki szczepienia przeciw COVID-19: "To nie zaszczepieni leżą w szpitalach"

Ostatnio Beata Tadla udała się na trzecią dawkę szczepienia przeciw COVID-19, a zdjęciem prosto z gabinetu zabiegowego podzieliła się na swoim instagramowym profilu. Pod fotografią dziennikarka napisała:

Dawka przypominająca przyjęta. To nie zaszczepieni leżą w szpitalach, tylko w większości niezaszczepieni! #covid #szczepimysię #trzeciadawka #walkazpandemią #hejtstop.
 

Nie da się ukryć, że temat szczepień wywołuje skrajne emocje. Nie inaczej było i tym razem. Wśród wielu pozytywnych komentarzy znalazły się również wpisy od przeciwników szczepień:

Super Pani Beato!
Ja tez czekam, żeby móc przyjąć trzecią!!!
Co za żenada
Kiedy czwarta? Piąta? Może ósma?
Pani Beato, jak widać wśród przeciwników szczepień mamy samych ekspertów. Tylko kiedy wylądują pod respiratorem to już inaczej "śpiewają"
To epatowanie szczepieniem to jest kolejny krok do podziału między ludźmi
Też się szczepiłam, ale faktem jest, że w szpitalach leżą jedni i drudzy
I to jest obywatelska postawa. Niech antyszczepionkowcy dziękują tym co się zaszczepili. Dzięki nam macie wolne respiratory. Jeszcze

- czytamy.

Więcej o: