Wytatuowała sobie na twarzy piegi, które miały zniknąć. Nie zniknęły. "Schrzaniłam sprawę"

Była przekonana, że wytatuowała sobie piegi na twarzy, które po jakimś czasie zaczną znikać, aż wreszcie przestaną być widoczne. Okazało się jednak, że bardzo się myliła. Na TikToku opublikowała filmik, w którym przybliżyła swoją historię. Nagranie odtworzono ponad dwa miliony razy.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się na nim filmikami związanymi z najróżniejszymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy i wiele innych inspiracji. Część osób dzieli się również swoim życiem prywatnym oraz nietypowymi historiami z nim związanymi. Z niektórych dobrze jest wyciągać wnioski i uczyć się na błędach innych.

Mama i córka wyglądają jak siostry. Trudno nawet odróżnić, która jest starsza (zdjęcie ilustracyjne)Mama i córka wyglądają jak siostry. Trudno nawet odróżnić, która jest starsza

Wytatuowała sobie na twarzy piegi, które miały zniknąć. Jednak nie zniknęły... "Jeżeli nie będę się śmiać, zacznę płakać"

Jamie prowadząca konto na TikToku pod nazwą @jamiiee.2 to tatuatorka, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Ostatnio w sieci zrobiło się o niej głośno za sprawą wytatuowanych piegów. Otóż kobieta udostępniła nagranie, na którym pokazała, jak tatuuje sobie twarz. Zamysł był jednak taki, że wytatuowane na policzkach piegi wkrótce znikną. Tak się jednak nie stało, a ona została z trwałą ozdobą. Prawdopodobnie wytatuowała kropki głębiej, niż przypuszczała.

Chyba schrzaniłam sprawę. Jeżeli nie będę się śmiać, zacznę płakać

- przyznała w kolejnym opublikowanym wideo, które do tej pory obejrzało ponad dwa miliony internautek oraz internautów.

Polka poszła do sklepu w USA. Nie mogła uwierzyć w ceny, które zobaczyła na półkach (zdjęcie ilustracyjne)Polka poszła do sklepu w USA. Nie mogła uwierzyć w ceny, które tam zobaczyła

Jamie przyznała, że po udostępnieniu tych filmików otrzymała różne komentarze. Część internautek oraz internautów okazała jej wsparcie, inni natomiast skrytykowali pomysł oraz wykonanie. - Myślę, że co jest gorsze, to kropki same w sobie. One nawet nie wyglądają jak kropki - brzmiał jeden z komentarzy, do którego tiktokerka postanowiła się odnieść.

To nie miały być typowe piegi. To nie miały być kropki. To konstelacje znaków zodiaku

- wyjaśniła na filmiku.

Więcej o: