Była dziewczyna księcia Harry'ego: "cieszę się, że ten związek trwał krótko"

Była dziewczyna księcia Harry'ego, Florence St George udzieliła szczerego wywiadu, w którym nawiązała do swojej relacji z księciem Sussex. - Cieszę się, że ten związek trwał tak krótko - wyznała ze szczerością.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zanim książę Harry odnalazł szczęście u boku Meghan Markle, z którą zdecydował się założyć rodzinę, spotykał się m.in. z Florence St George, która po latach zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu na temat związku z księciem Sussex.

Zobacz wideo

Była dziewczyna księcia Harry'ego wspomina ich relację

Para spotykała się ze sobą w 2011 roku i chociaż ich związek trwał zaledwie dwa miesiące, kobieta przyznała, że kosztował ją wiele stresu. W rozmowie z "Stella Magazine" modelka wyznała, że wraz z początkiem jej relacji z księciem, zakończyła się jej prywatność.

- Nowe doniesienia pojawiały się w prasie niemal codziennie, moi szkolni przyjaciele byli przesłuchiwani, a przed moimi drzwiami stali fotoreporterzy - wspomina, przyznając, że ciągłe życie na świeczniku było dla niej nie do zniesienia. - Ogarniał mnie wówczas ogromny strach przed kamerami i niepokój. (...) Chylę czoła tym, którzy radzą sobie z takim stylem życia. Ja wiedziałem, że nie dam rady. (...) To było przerażające. Szybko stwierdziłam, że to nie dla mnie - przyznała ze szczerością.

Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska o życiu w Pałacu Prezydenckim. Czy mogła zapraszać znajomych?

- Chociaż wtedy wydawało się to smutne, cieszę się, że ten związek trwał tak krótko - skwitowała.

Florence St George od 2013 roku jest żoną multimilionera Henry'ego St Georga, a jej największą pasją jest garncarstwo. Wcześniej kobieta zajmowała się modelingiem.

 

Królowa Elżbieta Rodzina królewska zbojkotuje BBC? Stacja wyemituje film o konflikcie Harry'ego i Williama

Więcej o: