Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu? "No nie wyglądam najpiękniej"

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie krótką relację z planu serialowego. Na nagraniach aktorka pokazała się bez makijażu? Nie do końca. - No nie wyglądam najpiękniej - powiedziała na InstaStories. Wyjaśniła jednak, dlaczego.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych polskich gwiazd, która aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Konto aktorki śledzi obecnie 469 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Kasia Cichopek z całą pewnością jest dla wielu swoich fanek ogromną inspiracją, a kobiety w komentarzach pod zdjęciami często dopytują nie tylko o jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby dbania o figurę. Kasia Cichopek jest również jedną z tych gwiazd, która nie ma problemu z pokazywaniem się na swoim instagramowym profilu bez makijażu oraz filtrów, a internautki oraz internauci bardzo cenią sobie naturalność aktorki. 

Katarzyna Cichopek na planie serialu: "No nie wyglądam najpiękniej". Wyjaśniła, dlaczego

Ostatnio Kasia Cichopek udostępniła na Instagramie relację prosto z planu serialu "M jak Miłość", a dokładniej z makijażowego busa. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że aktorka na nagraniach jest jeszcze bez makijażu, jednak jak wyjaśniła, została już ucharakteryzowana do swojej roli.

- Cześć kochani, przemawiam do was w białym szlafroczku serialowym, wśród ubrań w naszym make up busie, gdzie jestem już w charakteryzacji. No nie wyglądam najpiękniej, bo gram chorą. Kontynuuję wątek właśnie ciężkiej choroby Kingi. Nie mogę wam zdradzić, co mi jest do końca, ale właśnie zastanawiam się, jak myślicie? Piszcie do mnie, jestem ciekawa waszych pomysłów. No i cóż... i teraz sobie czekam grzecznie aż przyjdzie moja kolej - powiedziała Kasia Cichopek.

Kasia CichopekKasia Cichopek https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

- Jeszcze nie zaczęłam grać, bo teraz jest przerwa obiadowa. No i co, idę na obiad. A obiad mamy serwowany w barobusie. Teraz ekipa odpoczywa, a ja już pójdę na plan, będę czekać na swoją kolej - dodała na kolejnych InstaStories.

Więcej o: