Agnieszka Kaczorowska pokazała ciało po dwóch ciążach: "Po brzuszku widać"

Agnieszka Kaczorowska udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcia, na których pokazała, jak wygląda jej sylwetka po urodzeniu dwójki dzieci. Fotografie opatrzyła również wpisem, który poruszył internautki. - Dziękuję za ten post, myślę że pomoże wielu kobietom - czytamy.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Agnieszka Kaczorowska należy do tego grona znanych osób, które są bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Konto aktorki obserwuje ponad 406 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Od czasu do czasu porusza także bliskie kobietom tematy, np. te związane z macierzyństwem czy samoakceptacją.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój brzuch po dwóch ciążach 

Ostatnio, Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie post, w którym poruszyła temat ciała po ciąży. Przy okazji aktorka pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch porodach, przy czym ten drugi miał miejsce około cztery miesiące temu. 

- Moje ciało po drugiej ciąży. Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to "jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?". Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. Jest wiele czynników, które mają wpływ na nasze ciało. Również na to jak ono się regeneruje po ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały, ani do innych kobiet, ani do siebie z przeszłości. Dla mnie najbardziej kluczowe są emocje. Spokój, radość, wdzięczność i akceptacja. Tylko ta prawdziwa, zadomowiona w sercu. Akceptacja to nie brak dbałości o siebie. Akceptacja to również nie tęsknota za ciałem sprzed ciąży. Akceptacja to podstawa zmiany. "Tak też jest OK" to zdanie, które mnie na pewnym etapie życia nauczyło akceptacji i zrobiło przestrzeń na to aby móc słuchać swojego ciała i podążać za jego potrzebami - napisała Agnieszka Kaczorowska w pierwszej części posta.

- Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. Możliwe, że przyjdzie na taki trening odpowiedni czas… jeszcze nie teraz. Na razie trenuję tak jak pokazałam Wam na wczorajszym filmiku, czyli po prostu będąc mamą w codziennych czynnościach. I co super ważne, każdego dnia jestem wdzięczna za to że moje ciało jest sprawne, zdrowe, dało 2 nowe życia i pięknie się ze mną komunikuje. Ja daje mu to co najlepsze, ono daje mi energię do życia i realizuje ze mną wszystkie wyzwania - dodała aktorka.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które podziękowały aktorce za ten wpis:

Tak szczerze, to masz lepszą figurę po 2 ciążach niż miałaś przed ciążami
Dziękuję za ten post, myślę że pomoże wielu kobietom, bo mi dodał energii
Niezwykle potrzebny i mądry post!
Bardzo mi się podoba, ze piszesz o emocjach - one tak naprawdę kontrolują nasza wagę, sylwetkę. Długo się o tym w ogóle nie mówiło...
Pięknie Pani wyglada, bardzo przemyślane i mądre słowa 
No Aga , wyglądasz jak milion dolarów
Co jak co, ale Twoje ciało niczym błyskawica wraca do formy. Niecałe 4msc po porodzie, a sylwetka do pozazdroszczenia

- czytamy.

Więcej o: