Paweł Deląg pokazał syna. Podobni? "O mamusiu"

Paweł Deląg opublikował w sieci fotografie ze swoim synem, Pawłem Delągiem Juniorem. Mężczyzna ma już 29 lat i jak twierdzą fanki, jest bardzo podobny do sławnego ojca. - O mamusiu - pisały, będąc pod wrażeniem urody 29-latka.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Paweł Deląg należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Aktor stara się nie wypowiadać na tematy prywatne, dbając przy tym o anonimowość swoich najbliższych. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek i opublikował w sieci zdjęcie ze swoim synem Pawłem Delągiem Juniorem.

Zobacz wideo

Paweł Deląg na zdjęciu z synem Pawłem Delągiem Juniorem

- Dwaj Panowie D jak Deląg po pracy - napisał aktor pod fotografiami z synem. Pod zdjęciami błyskawicznie zaroiło się od komentarzy fanów i fanek, komplementujących urodę 29-latka, które zwróciły także uwagę na podobieństwo mężczyzny do sławnego ojca.

Wow, przystojniak
Jakie ciacha!
Jaki ojciec, taki syn
O mamusiu...
Wow, po prostu wow

- czytamy w komentarzach.

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu? 'No nie wyglądam najpiękniej' (zdjęcie ilustracyjne) Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu? "No nie wyglądam najpiękniej"

Paweł Deląg Junior jest owocem związku aktora z Katarzyną Gajdarską. Mężczyzna podobnie jak ojciec działa w branży filmowej - jakiś czas temu ukończył produkcję filmową i miał już okazję pracować z ojcem nad ich wspólnym filmem "Zrodzeni do szabli".

Więcej zdjęć Pawła Deląga z synem znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu

 

Sarah Ferguson ma mieć romans z Colinem Firthem Sarah Ferguson ucina pogłoski. Zdradziła, jak czuje się królowa Elżbieta

Więcej o: