3 najrzadsze znaki zodiaku. Osoby urodzone w tym czasie są naprawdę wyjątkowe

Astrologia wyróżnia 12 znaków zodiaku, z których każdy odznacza się indywidualnymi cechami charakteru. Wśród nich istnieją też znaki, które przytrafiają się stosunkowo niewielkiej liczbie osób. Które z nich należą do najrzadszych? Sprawdź, czy należysz do tego wyjątkowego grona.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Układ gwiazd w chwili naszych narodzin ma mieć ogromny wpływ na cechy naszej osobowości i dokonywane przez nas wybory. Wiele osób wierzy, że to właśnie od daty naszych narodzin zależy, czy będziemy wrażliwi, towarzyscy, czy też wybuchowi. Niektóre znaki zodiaku nie zdarzają się jednak tak często jak inne. Trzy z nich uznawane są za szczególnie rzadkie, a co za tym idzie - wyjątkowe.

Zobacz wideo

Trzy najrzadsze znaki zodiaku

Jak pokazują statystyki, to w okresie zimowym i wczesną wiosną rodzi się najmniej dzieci, stąd za najrzadsze znaki uznaje się Barana, Wodnika i Koziorożca.

Baran (21 marca - 19 kwietnia):

Zodiakalne Barany to bardzo silne osobowości, którym patronuje żywioł ognia. Charakteryzują się pracowitością, odwagą i pewnością siebie, co czyni je z kolei urodzonymi przywódcami. Potrafią znaleźć rozwiązanie z nawet najtrudniejszej sytuacji, a w życiu prywatnym są lojalne i szczere. To połączenie cech czyni je naprawdę wyjątkowymi. Niestety, uważane są za najrzadziej występujący znak zodiaku.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia):

Na okres "panowania" Koziorożca przypadają trzy daty, w których rejestruje się najmniej urodzeń. Są to 24 grudnia (Wigilia), 25 grudnia (Boże Narodzenie) oraz 1 stycznia (Nowy Rok).

Osoby, którym patronuje ten wyjątkowy znak zodiaku, uznawane są za ambitne, pracowite i zdyscyplinowane. Wierzą, że to wysiłek zapewni im wymarzony sukces, konsekwentnie więc dążą do jego osiągnięcia.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego):

Wodnik związany jest z żywiołem powietrza, co czyni go najbardziej uduchowionym znakiem zodiaku. Osoby spod tego znaku są więc ciekawe świata, otwarte na nowe znajomości i wszelkie eksperymenty. Uwielbiają wyzwania, dzięki którym mogą się rozwijać i odkrywać to, co nieznane.

Więcej o: