Przed pierwszą randką kazał jej wypełnić ankietę. Pytania nieźle ją zaskoczyły

Jeśli choć raz umawialiście się z kimś na randkę przez internet, to pewnie doskonale wiecie, jak to wygląda. Pewna TikTokerka miała umówić się na spotkanie z chłopakiem, ale tuż przed nim dostała ankietę do wypełnienia. Co w niej było?

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Użytkowniczka TikToka podzieliła się na swoim profilu dość zaskakującą sytuacją, która ją spotkała przed pierwszą randką. Chłopak, z którym miała się zobaczyć, podesłał jej ankietę do wypełnienia. Jakie pytania zadał dziewczynie? 

Zobacz wideo

"Jak wykwintne ma być to spotkanie?"

Choć niektórzy z was mogą się dziwić, to wbrew pozorom gest chłopaka był naprawdę romantyczny. W ankiecie przesłanej do TikTokerki pojawiły się pytania, które miały sprawić, że ich pierwsza randka miała być udana. O co zapytał wybranek? O godzinę, o której mieliby się spotkać, o ulubioną formę spędzenia randki, a nawet jak wykwintne ma być to spotkanie. Dziewczyna była nieźle zdziwiona, kiedy to zobaczyła, ale z drugiej strony podobało jej się, że Graham, bo tak na imię miał chłopak, wykazał się tak dużym zaangażowaniem. 

Kobieta zaznaczyła wszystko według swoich preferencji. Postawiła na luźne wyjście do kina w totalnie niezobowiązujących stylizacjach. Kolejnym zaskoczeniem był sms, w którym zobaczyła specjalnie dla niej spersonalizowane zaproszenie na randkę. 

Jak wypadła randka? 

Dziewczyna przyznała, że randka była naprawdę urocza. Ku jej zdziwieniu po spotkaniu otrzymała kolejną ankietę do wypełnienia. Tym razem Graham pytał ją o wrażenia po spotkaniu. Internautki są zachwycone pomysłowością chłopaka. W komentarzach piszą: 

Dziewczyno, trafiłaś na jednorożca!

- śmieją się, podkreślając, na jakiego wyjątkowego faceta trafiła TikTokerka. 

Kobieta, odpisując internautkom, opisała także kolejną uroczą sytuację z ich randki: - "Wiem, zrobił mi różę z serwetek na naszej pierwszej randce!". Jak potoczyły się och dalsze losy? 

Kiedy mnie poznał, spędził cały wieczór na oglądaniu moich wszystkich TikToków. Kiedy miałam zły nastrój, wysłał mi kartę prezentową na kawę. Mieszkamy daleko od siebie, więc nie mógł mnie zabrać osobiście. Kim jest ten człowiek? Dlaczego do tej pory nie był zajęty?

- zastanawia się TikTokerka.

Chcielibyście pójść na taką randkę?

Więcej o: