Top Model. Uczestniczka oświadczyła się partnerce w czasie finału

Julia Sobczyńska, finalistka 10. edycji Top Model, po zakończeniu programu oświadczyła się swojej partnerce. - Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię - napisała pod postem na Instagramie.

Z nami finałowy odcinek dziesiątej edycji Top Model. Program od 2010 roku jest emitowany na antenie TVN. O zwycięstwo w czasie finały walczyły: Nicole Akonchong, Dominika Wysocka i Julia Sobczyńska. Decyzją widzów zwyciężyła Dominika. 

Zobacz wideo Olga Król z "Top Model" zmieniła fryzurę:

Uczestniczka oświadczyła się partnerce w czasie finału

Julia Sobczyńska jako pierwsza odpadła z finału. Mimo to tego dnia i tak czuła się zwyciężczynią. Po zakończeniu programu uklęknęła przed swoją partnerką i poprosiła ją o rękę. Kobieta powiedziała: Tak. Radosną nowiną Julia pochwaliła się na Instagramie. - Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię. Gratuluję Dominika Wysocka. Kocham - napisała pod nagranie Julia. 

Warto wspomnieć, że Julia pojawiła się na castingu do programu ze swoją partnerką Judytą. Jak podkreślała, wiele jej zawdzięcza. - Największym wyzwaniem w życiu chyba było dla mnie to, żeby pogodzić się z tym, jaka jestem. Z tym że lubię też dziewczyny po prostu. Myślałam właśnie, że mój tata tego nie zaakceptuje - mówiła finalistka w jednym z odcinków programu. 

"Dla mnie jesteś wygrana"

Na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie Julii, słyszymy radosne okrzyki i widzimy sporo emocji. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy - a wśród nich komentarz narzeczonej Julii. - Jestem dzisiaj przeszczęśliwa. Kocham Cię. Dla mnie jesteś wygrana - napisała Judyta Milczek.

Julia Sobczynska oświadczyła się partnerceJulia Sobczynska oświadczyła się partnerce Instagram.com

Może cię także zainteresować:

Więcej o: