Joanna Koroniewska "wyznaje grzechy": Chrzanić skromność i cnoty niewieście

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie zdjęcia w bikini, a w opisie pod postem "wyznała grzechy", zdradzając swoje plany na nadchodzące święta. - Asiu z tym pierwszym to od razu Cię do rejestru ciąż wpiszą - komentują internautki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska szczerze o pracy z mężem

Joanna Koroniewska należy do tego grona polskich gwiazd, które bardzo aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Profil aktorki śledzi aktualnie ponad 621 tysięcy osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Internautki o raz internauci bardzo cenią sobie szczerość, naturalność, poczucie humoru oraz dystans do świata Joanny Koroniewskiej, które są doskonale widoczne na jej instagramowym profilu.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi miała koronawirusa. "Atakował wszystkie moje narządy"

Joanna Koroniewska "wyznaje grzechy" i zdradza swoje plany na nadchodzące święta

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia w strojach kąpielowych, pod którymi zdradziła, jak planuje spędzić nadchodzące święta. Okazuje się, że aktorka wybiera się gdzieś do ciepłych krajów, a swoje obserwatorki oraz obserwatorów poprosiła o pomoc w wyborze kostiumu.

No dobra - wyznaje grzechy! Wybieram się na Święta do ciepłego. Ale skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu. Opcja 1 - chrzanić skromność i cnoty niewieście, wszystkie karty na stół. Epatuję kobiecością i nie pozostawiam złudzeń! Czy może jednak opcja 2- jestem sexy, ale i nieco tajemnicza, zatrzymuję asy w rękawie?! (...) Dlatego, jeżeli uznacie, że Wasz strój kąpielowy odsłania zbyt wiele, albo wprost odwrotnie, jest zbyt zachowawczy, macie mnóstwo czasu do namysłu! 

Więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Paweł Deląg Paweł Deląg pokazał syna. Podobni? "O mamusiu"

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od fanek aktorki:

Masz perfekcyjną figurę Aśka
Asiu z tym pierwszym to od razu Cię do rejestru ciąż wpiszą
Aśka rozgrzewasz internet
Wchodzę na IG i zaraz taki obrazek, że sobie pomyślałam "o mamo co za ciało"
Co za ciało! Chrzań skromność...
Pięknie, zazdroszczę, ale figura sama się nie zrobiła
Grzech zakrywać takie wdzięki Asiu! Tylko nr 1
Wyglądasz obłędnie!

- czytamy.

Więcej o: