Linia Anioła Stróża na dłoni. Gdzie się znajduje? Tajemniczy znak mają tylko wyjątkowi szczęściarze

Pradawna wiedza mówi, że linie widoczne na naszych dłoniach zdradzają tajemnice przyszłości. Jednak o ile na każdej ręce bez trudu znajdziemy linię życia, serca czy losu, to tzw. linię Anioła Stróża posiadają tylko nieliczni wybrańcy losu. Gdzie szukać linii Anioła Stróża i co ona oznacza?

Interesują cię wróżby? Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wróżyć można z gwiazd, kart, fusów, ruchu ptaków na niebie – technik istnieje naprawdę wiele. Jednak żeby poznać sekrety przyszłości, nie trzeba sięgać tak daleko, wystarczy spojrzeć na własne dłonie. Wróżenie z ręki, czyli chiromancja, to starożytna sztuka interpretowania linii widocznych po wewnętrznej stronie dłoni i na nadgarstku. Można z nich wyczytać nie tylko przyszłe losy człowieka, ale również informacje na temat jego charakteru czy ukrytych zdolności.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Linia Anioła Stróża – gdzie dokładnie się znajduje?

Najwyraźniejsze i najbardziej znaczące linie na ludzkiej dłoni to linia życia, linia serca i linia głowy. Te linie mamy wszyscy bez wyjątku. Linia życia wyznacza nie tyle długość życia, co zasób energii, który mamy do wykorzystania na przestrzeni lat. Linia serca mówi o miłości – nie tylko romantycznej, ale także przyjacielskiej i rodzicielskiej. Linia głowy symbolizuje możliwości intelektualne danego człowieka.

Niestety, nie każdy posiada na dłoni linię zwaną linią Anioła Stróża. Jest ona dość niepozorna, biegnie równolegle do linii życia, ale znajduje się bliżej kciuka. Ci, którzy ją mają, nie będą mieli żadnego problemu z wypatrzeniem dodatkowej kreski. Pozostali niestety muszą się pogodzić z losem… albo sprawdzić, czy linie widoczne na ich dłoniach nie układają się przypadkiem w kształt litery M. Taki symbol również wróży powodzenie i oznacza wiele ukrytych talentów.

Linia Anioła Stróża – skąd nazwa tajemniczej linii?

Powszechnie uważa się, że widoczna na dłoni linia Anioła Stróża przynosi szczęście w życiu. Osoby nią obdarzone łatwo odnoszą sukcesy, nie mają problemów finansowych i niemal bez wysiłku osiągają wszystko, co sobie zamierzą. Charakteryzuje ich pewność siebie, upór w dążeniu do celu oraz silny charakter. Wyostrzona intuicja pomaga im uniknąć wielu życiowych pułapek, potrafią z łatwością wyczuć ludzi fałszywych i nieszczerych czy zwyczajnych oszustów. W ich życiu nieustannie zdarzają się szczęśliwe przypadki lub tzw. cudowne ocalenia – wychodzą obronną ręką nawet z bardzo niebezpiecznych sytuacji. Zupełnie jakby ktoś nieustannie nad nimi czuwał, roztaczał nad ich głowami ochronny parasol. Właśnie stąd wzięła się nazwa tej niezwykłej linii.

Linia Anioła Stróża – czy osoby nią obdarzone posiadają niezwykłe moce?

Wierzy się, że linia Anioła Stróża widoczna na prawej dłoni jest nagrodą za dobrze przeżyte poprzednie wcielenie, z kolei linia Anioła Stróża na lewej dłoni stanowi łaskę odziedziczoną w kolejnym pokoleniu po przodkach. Według innego przesądu osoby urodzone z linią Anioła Stróża wykazują niezwykłe zdolności. To nie jest prawda. Choć obserwując wyjątkowe powodzenie, jakim cieszą się w życiu, można by odnieść takie wrażenie, to jednak nie posiadają oni nadnaturalnych mocy. Po prostu są szczęściarzami, którym wszystko się udaje, a nieszczęścia trzymają się od nich na dystans.

Więcej o: