Stylowe bombki choinkowe szklane: wyprzedaż już trwa! Najpiękniejsze ozdoby z HomeYou, Lidla i Homli

Piękne bombki choinkowe to podstawa bożonarodzeniowego klimatu. Wiele osób zaczyna ubierać choinki już z początkiem grudnia, aby jak najdłużej czuć ten wyjątkowy klimat. Już teraz kup bombki choinkowe szklane: wyprzedaż zaczęła się w sklepach Home and You, Homli i Lidlu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ubieranie choinki na święta to jedna z piękniejszych tradycji związanej z Bożym Narodzeniem. Warto co roku wyposażyć się w nowe dekoracje zwłaszcza szklane bombki. Pomimo że wiąże się to ze sporym wydatkiem, w czasie przedświątecznym często możemy znaleźć na nie promocje. Warto zacząć rozglądać się z nimi z dużym wyprzedzeniem dzięki temu będziemy mieli okazje skorzystać w większego asortymentu.

Zobacz wideo Świąteczne bombki na choinkę. Jak wykonać je w domu?

W Hom You wyprzedaże trwają w najlepsze. Tylko teraz druga rzecz 90 procent taniej

Z okazji Black Week w sklepie Home and You możemy skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując jedną rzecz, za drugą możemy mieć 90% taniej. To idealna okazja, aby uzupełnić kolekcje naszych dekoracji świątecznych. Wśród oferty sklepu znaleźliśmy komplet szklanych bombek w kolorze niebieskim i czerwony. Ich długość i szerokość to 10 cm a średnica 9 cm. Cena za cały komplet, czyli łącznie 4 sztuki wynosi 69,00 zł, lecz korzystając z promocji, możemy mieć 2 komplety za nie całe 80 zł.

bombkibombki HomeYou

Wyprzedaż w Homla: sklep internetowy i stacjonarny przecenia swoje artykuły. Szklana bombka z reniferem w promocji

W tym roku z okazji Black Friday sklep Homla obniża ceny wszystkich swoich produktów o 30 procent. Taka okazja nie trafia się często, więc możemy przebierać wśród bestselerów tego sklepu. Chcąc uzupełnić zapasy naszych szklanych bombek, trafiliśmy na szklaną kulę z puchatym reniferem w środku. Może być ona użyta jako dekoracja zawieszona na lampie czy w oknie, ale świetnie sprawdzi się również jako ozdoba choinkowa. Ozdoba pochodzi z kolekcji traditional christmas, w której bożonarodzeniowa kolorystyka, spotyka się z zimowymi deseniami i printami. Jej cena to 13,99 zł.

bombkabombka Homla

Lidl wyprzedaje Bombki szklane z pejzażem. Oferuje aż siedem modeli do wyboru

Przeglądając ofertę sieci sklepu Lidl, możemy znaleźć kilka ciekawych oferty bombek szklanych. Wśród nich są bombki z pejzażem dostępne od 29 listopada. Ich średnica ma 100 mm, a wybierać możemy z aż 7 propozycji. Są w kolorach czerwonym, niebieskim, białym, żółtym i pomarańczowym. Na każdej z nich widnieje rysunek uroczego zimowego domku w różnych świątecznych sceneriach. Cena za jedna z nich wynosi 16,99 zł.

bombkibombki Lidl

Więcej o: