Horoskop dzienny - 29 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 listopada. Przygotuj się na początek nowego tygodnia. Zobacz, co przepowiadają gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku na ten jesienny dzień. Czy w poniedziałek to właśnie Ciebie spotka coś miłego?

Horoskop dzienny – Baran

Zamiast komuś pomóc, możesz przypadkowo zaszkodzić. Skup się dzisiaj lepiej na swoich sprawach, nie uszczęśliwiaj innych na siłę i nie zajmuj się cudzymi problemami. Ostatnio zaczynasz odczuwać większą potrzebę ciepła i uwagi. Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał miłosnej aurze, dlatego wykorzystaj go dobrze.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny – Byk

Opadniesz z sił, a Twoja energia życiowa nieco się stłumi. Zaczniesz patrzeć na wszystko z większym pesymizmem. Dzień zechcesz spędzić samotnie w domu, stracisz chęci do pracy i wykonywania codziennych obowiązków. Wszystko wskazuje na to, że potrzebujesz więcej wypoczynku. Zregeneruj umysł, a odzyskasz swoje siły witalne i znów staniesz się duszą towarzystwa.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Na gruncie zawodowym wszystko powinno dziś dobrze się układać. Dobrze poradzisz sobie ze swoimi obowiązkami i sprostasz nowym wyzwaniom. Trochę gorzej mogą natomiast wyglądać sprawy sercowe. Możliwy kryzys w związku lub większa awantura.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Niekorzystna aura sprawi, że już z samego rana poczujesz się zmęczona/zmęczony. Podejmowane działania zaczną wychodzić Ci gorzej, a przy tym na wszystko będziesz potrzebować znacznie więcej czasu. Na dodatek pewna osoba postara się popsuć Ci humor, rozpoczynając prowokacje, które będą miały wyprowadzić Cię z równowagi. Zachowaj ostrożność.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio intensywnie rozmyślasz o pewnej osobie. Dziś jest dobry moment, by w końcu znaleźć w sobie odwagę i zaprosić obiekt swoich westchnień na randkę. Nie pożałujesz takiego kroku. Możesz zyskać szansę na spędzenie wieczoru w wyjątkowo miły sposób.

Horoskop dzienny – Panna

Będziesz musiała/musiał znaleźć kompromisowe rozwiązanie sprawy, związanej z Twoim życiem zawodowym. Pojawią się pewne problemy, które mogą pokomplikować obecną sytuację. Nie słuchaj tego, co inni mówią na temat Twoich działań. Postępuj tak, jak dyktuje Ci serce.

Horoskop dzienny – Waga

Za bardzo starasz się postępować tak, by inni byli zadowoleni. Musisz bardziej skoncentrować się na sobie. Pewna sytuacja może dzisiaj wymagać od Ciebie wielkich pokładów cierpliwości, którą ktoś postanowi wystawić na próbę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Zadbasz bardziej o swoją drugą połówkę. Uważaj jednak, bo w Twoim życiu zawodowym mogą szykować się pewne zmiany. Poniedziałek okaże się też prawdziwym wyzwaniem dla Twoich finansów.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przed Tobą prawdziwy sprawdzian z miłości! Na szczęście zdasz go bez problemów. Ktoś zechce również poprosić Cię o opinię. Koniecznie bądź szczera/szczery z tą osobą. Twoje rady mogą okazać się bezcenne i pomogą uchronić przyjaciela przed podjęciem błędnej decyzji.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Poniedziałek rozpoczniesz z nowymi pomysłami i chęcią do działania. Musisz jednak mieć się na baczności, bo Twoja odporność nie będzie miała się najlepiej. Pamiętaj o zażywaniu witamin i odpowiednim ubiorze. Ktoś może dzisiaj rozczarować Cię swoją postawą.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nie upieraj się przy realizacji swoich pomysłów w pracy. Nie będą najlepsze. Ktoś zechce dobrze Ci doradzić, dlatego wysłuchaj tej osoby. Miej otwarty umysł i słuchaj tego, co podpowiadają Ci współpracownicy. W domu może czekać Cię prawdziwa niespodzianka. Poniedziałek rozpocznie się wyjątkowo interesująco.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

W Twoim życiu towarzyskim może dojść do zachwiania. Osoba, na której polegałaś/polegałeś, może okazać się niegodna dalszej przyjaźni. Możesz usłyszeć przykre plotki na swój temat. Na domiar złego, pojawią się też problemy zdrowotne, które utrudnią Ci pracę i realizację codziennych obowiązków.

Więcej o: