Horoskop dzienny - 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 grudnia. Końcówka tygodnia coraz bliżej, ale ty nie odczuwasz zbliżającego się weekendu. Czy nawał pracy pozwoli ci odrobinę oderwać się od innych problemów?

Horoskop dzienny - Baran

Czwartek zapowiada się dość trudno dla Byków. Zewsząd pojawiać się będą problemy wymagające natychmiastowego rozwiązania. Wszystko na tyle cię pochłonie, że zapomnisz o zobowiązaniu, którego się podjąłeś wiele tygodni wcześniej. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Nie narzekaj, nie staraj się zwrócić uwagi wszystkich na to, jaki jesteś pokrzywdzony. Weź się w garść i działaj. To najlepszy sposób na pozbieranie swojego życia i ułożenie go na nowo. Nie masz innego wyjścia jak stanąć twarzą w twarz ze swoimi demonami. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój dar szybkiego odnajdywania się w nowych sytuacjach przyda ci się dziś. W pracy bowiem wszystko potoczy się nie tak jak to sobie zaplanowałeś. Będziesz musiał natychmiast zmodyfikować swój plan i działać zgodnie z wymogami sytuacji. 

Horoskop dzienny - Rak

Problemy z trawieniem to jedna z najczęściej dotykajacych cię dolegliwoci. Musisz wreszcie coś z tym zrobić, gdyż sygnały układu pokarmowego pojawiają się w najmniej odpowiednich sytuacjach i wprawiają cię w zakłopotanie. Może warto skonsultować się z gastrologiem.

Horoskop dzienny - Lew

Pozytywny układ planet wpłynie dziś dobrze na twoją sytuację finansową. Na horyzoncie pojawi się możliwość zarobienia sporej sumy bez większego wysiłku. Nie zastanawiaj się. Przed świętami przyda ci się taki zastrzyk gotówki.

Horoskop dzienny - Panna

Czwartek zapowiada się bez większych komplikacji. Uda ci się zrobić wszystko co zaplanowałeś, a także na czas dotrzeć do domu. Wykorzystaj wolny czas na relaks i to co lubisz robić najbardziej, ale zwykle brak ci czasu. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie pozwól sobie na zwątpienie  we własne możliwości. Inni będą chcieli sprawić, że przestaniesz ufać swoim decyzjom, a to sprawi, że twoja pozycja osłabnie. Musisz pamiętać, że bez względu na wszystko twoje zachowanie musi być zawsze profesjonalne. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Końcówka tygodnia będzie wyczerpująca dla Skorpionów. Kłopoty w domu pochłoną całą twoją uwagę, a przy okazji pojawią się także inne komplikacje. Nie poddawaj się jednak negatywnemu nastawieniu. To wszystko przeminie, musisz tylko być dobrej myśli. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień upłynie ci zupełnie normalnie. Poranne obowiązki domowe, praca, a później powrót do domowej rzeczywistości i obowiązków. Niemniej jednak ty lubisz tą rutynę, która daje ci poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Sport nie jest twoją najmocniejszą stroną, jednak wyniki badań zmuszą cię do zrewidowania swoich nawyków. Większa ilość ruchu pozwoli ci zapanować nad wysokim poziomem cholesterolu, który jest niezwykle niebezpieczny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie uciekaj od okazji, jakie pojawiają się na twojej drodze. Być może kolejna się nie pojawi. Nie oznacza to, że musisz podejmować decyzję natychmiast - wystarczy, że nie zamkniesz się na zmiany. To dla ciebie trudne, jednak tylko w ten sposób możesz coś zmienić w swoim życiu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Sprawy sercowe w twoim przypadku bardzo dobrze rokują. Nowa znajomość rozwija się tak jak byś tego oczekiwał, więc postaraj się nie zepsuć niczego swoimi niedorzecznymi podejrzeniami i obawami. Pamiętaj, że jesteście w tym razem i powinniście się wzajemnie szanować i obdarzać zaufaniem. 

Więcej o: