Horoskop dzienny - 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 grudnia. Sobota to dzień w sam raz na relaks. Jednak gwiazdy mogą to postrzegać inaczej. Zobacz, jakie mają plany dla ciebie.

Horoskop dzienny - Baran

Czas przygotowań do świąt wystartuje już dziś. Aby nie pozostawić wszystkiego na ostatnią chwilę postanowisz już dziś rozpocząć porządki, a także poczynić pierwsze zakupy. Pamiętaj, że dobre rozplanowanie zadań to klucz do sukcesu.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Wreszcie wolna sobota. Korzystaj z odrobiny wolnego, gdyż najbliższe dni mogą okazać się wyjątkowo intensywne. Koniecznie zadbaj o właściwą podaż witamin, gdyż ostatnio odczuwasz często zmęczenie, które może być spowodowane ich niedoborem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zawsze szczególną miłością darzyłeś zwierzęta. Być może właśnie teraz jest odpowiedni czas na adopcję pupila. Na twojej drodze pojawi się bowiem maluch, który natychmiast skradnie twoje serce. Przemyśl to jednak dokładnie, gdyż jest to niezwykle odpowiedzialna decyzja. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego. Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Bajeczne zakończenia rzadko są twoim udziałem. Tym razem także twoje uczucie zmierza ku nieuchronnemu końcowi. Postaraj się nie przeciągać tej sytuacji - spowoduje to tylko jeszcze więcej cierpienia. Lepiej szybko zerwać plaster.

Horoskop dzienny - Lew

Koniec tygodnia dla ciebie nie oznacza końca pracy. Dodatkowe zajęcie, którego się podjąłeś sprawi, że będziesz musiał poświęcić wolny dzień na załatwianie różnych spraw. Na szczęście pójdzie jak z płatka, dlatego popołudnie będziesz mieć do swojej dyspozycji.

Horoskop dzienny - Panna

Nie zostawiaj ważnych spraw na ostatni moment. To zawsze źle się kończy. Tym razem także będziesz w dużych opałach nim zdołasz wszystko wyprostować. Niech to będzie dla ciebie nauczką na przyszłość. 

Horoskop dzienny - Waga

Zmagasz się z wieloma własnymi problemami, a mimo to masz czas i siłę aby wspierać innych w ich trudnym położeniu. To chwalebne, że potrafisz się angażować i walczyć o lepsze jutro dla osób, które same nie są w stanie sobie poradzić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś rano zaskoczy cię pewna wiadomość, która całkowicie odmieni twój plan na ten dzień. Nie martw się jednak - obowiązki nie zając, nie uciekną. Ty za to będziesz mieć szansę, aby się nieco zrelaksować i odprężyć przed intensywnym tygodniem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Koniecznie postaraj się dziś zaczerpnąć nieco świeżego powietrza. Ostatnio nie masz czasu na spacery, a twojemu organizmowi ewidentnie brakuje tlenu. Masz kłopoty z zasypianiem, które można rozwiązać dbając właściwą higienę snu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie nawykłeś do pracy w weekendy, ale czasem zdarza się, że trzeba się poświęcić. Nie martw się to tylko jednorazowa sytuacja, a dzięki swojej zgodzie zyskasz uznanie szefa, który być może niebawem cię wynagrodzi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pozwól dziś sobie na artystyczne szaleństwo. Dawno nie robiłeś żadnego rękodzieła, a to niezwykle cię uspokaja i wycisza. Przygotuj świąteczne ozdoby lub własnoręczne podarki dla bliskich - sprawisz tym radość sobie i innym. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotę Jaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby

Wreszcie postanowisz wziąć się za siebie. Wynik na wadze skłoni cię do pomyślenia o przejściu na dietę i zaangażowaniu się w zajęcia sportowe. Postaraj się znaleźć partnera - wtedy będzie wam łatwiej, gdy będziecie się wzajemnie wspierać. 

Więcej o: