Horoskop dzienny - 5 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 grudnia. Niedziela to dobry moment, by nieco odetchnąć i zająć się tym co na prawdę sprawia nam przyjemność. Czy wykorzystasz ten czas produktywnie?

Horoskop dzienny - Baran

Czeka cię dziś wspaniałe przedpołudnie z rodziną. Wspólne spędzanie czasu, obiad, czyli rodzinna niedziela w pigułce. Delektuj się wspólnie spędzonym czasem. Dzięki niemu wasze więzi stają się jeszcze mocniejsze. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Cokolwiek dziś zrobisz, ciągle nie będziesz zadowolony z wyniku. Pomyśl o tym, że nie możesz zawsze być idealny i ogranicz dziś swoją aktywność, tak aby nie popadać w jeszcze większe rozdrażnienie. Pozwól sobie na nieco odpoczynku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wszystko dziś będzie szło zgodnie z planem. Dobrze zrobi ci bezproduktywne przedpołudnie z gazetą w ręku, a następnie zetknięcie z kulturą. Pomyśl o odwiedzeniu kina, teatru lub galerii, gdzie się zrelaksujesz i przypomnisz sobie dawne czasy.

Horoskop dzienny - Rak

Układ planet sprawił, że czeka cię bardzo przyjemny dzień, podczas którego pozwolisz sobie na coś szalonego. Zawsze marzyłeś o tym by to zrobić, ale brakowało ci odwagi i czasu. Ale teraz jest odpowiedni moment by spełniać swoje marzenia.

Horoskop dzienny - Lew

Nie myśl o tym co złego spotkało cię ostatnio. Postaraj się zamknąć ten rozdział i iść naprzód. Rozpamiętywanie niepowodzeń nie leży w twojej naturze, a ponadto nie służy ono niczemu dobremu. Patrz z nadzieją w przyszłość.

Horoskop dzienny - Panna

Powoli twoje sprawy sercowe zaczynają wyglądać tak jak powinny. Wspólnie spędzony czas pozwolił wam wyjaśnić sobie wiele nieporozumień, które tkwiły między wami. Postaraj się tego nie zniszczyć i zadbać o odrodzone uczucie. 

Horoskop dzienny - Waga

Nigdy wcześniej nie czułeś się tak zmęczony i wykończony. Zbyt wiele czasu poświęcasz pracy i obowiązkom, nie zwracając uwagi na właściwą regenerację. Twój organizm odczuwa to i daje ci sygnały, że czas zwolnić i zadbać o siebie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Koniecznie prześledź listę spraw, które musisz załatwić w przyszłym tygodniu, tak aby niczego nie pominąć. Szykują się intensywne dni, dlatego tylko działanie według z góry ustalonego planu może przynieść pozytywne efekty.

Horoskop dzienny - Strzelec

Układ gwiazdy sprawił, że będzie to dla ciebie niedziela pełna błogiego wypoczynku. Będziesz mógł wreszcie pozwolić sobie na spędzenie czasu z bliskimi, bez obaw o czekające na ciebie obowiązki. Pomyśl, że ostatnio nie mieliście zbyt wiele okazji, by spokojnie poprzebywać ze sobą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Postaraj się nie ranić swoich bliskich podejmowanymi przez ciebie decyzjami. Im wydają się one irracjonalne, jednak dla ciebie ta sprawa wygląda zupełnie inaczej. Pamiętaj jednak, że ci ludzie nie są twoimi wrogami i chcą dla ciebie wszystkiego co najlepsze. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Niedzielny poranek zapowiada się bardzo aktywnie, gdyż postanowisz powrócić do porzuconego jakiś czas temu biegania. To da ci tyle energii na resztę dnia, że ani na moment nie usiądziesz. Spędzisz niezwykle przyjemny dzień. 

Horoskop dzienny - Ryby

Dobra pamięć to twoja duża zaleta. Jednak nie w przypadku osób, które wyrządziły ci krzywdę. Postaraj się zapomnieć o tym co cię spotkało i dać im drugą szansę. Każdy zasługuje na nią i powinieneś o tym pamiętać. 

Więcej o: