Horoskop dzienny - 6 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 grudnia. Mikołajki to dzień cudów nie tylko dla dzieci. Zobacz, co czeka na ciebie w tym wyjątkowym dniu. Czy gwiazdy dla ciebie też szykują niespodziankę?

Horoskop dzienny - Baran

Poniedziałek szykuje się podobny do wszystkich innych - nawał pracy od samego dnia nie pozwoli ci skupić się na tym, że dziś właśnie są Mikołajki. Na szczęście wieczorna niespodzianka od partnera wynagrodzi ci ten trudny dzień. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Pozwól sobie uwierzyć, że marzenia, nawet te najbardziej skryte mogą się spełnić. Jeśli sam nie będziesz w to wierzyć, to zamkniesz sobie na dobre drogę do przeżycia wszystkich emocji z tym związanych.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś czeka cię trudny dzień w pracy. Wszyscy będą nieco poddenerwowani, a przez to bardziej gotowi do sporów. Postaraj się ich unikać jak ognia i skupić się wyłącznie na własnych zadaniach do wykonania. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Rak

Nie wykorzystuj niewiedzy innych do zbijania własnego kapitału. Pamiętaj, że na cudzym nieszczęściu nie da się zbudować własnej pozycji. Postaraj się wspomóc te osoby zamiast je wykorzystywać, a może ich wdzięczność okaże się ci potrzebna za jakiś czas. 

Horoskop dzienny - Lew 

Nawet kiedy myślisz, że wszyscy zapominają o twoich imieninach, urodzinach i ważnych datach to zawsze znajduje się ktoś kto cię zaskoczy. Tak będzie także w te mikołajki. Ktoś po kim w ogóle nie spodziewasz się takiego gestu, obdaruje cię miłym podarkiem. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie wysilaj się zbytnio, gdyż jak widzisz nikt tego nie docenia. Jeśli nieco się wycofasz, każdy zacznie dostrzegać jak wiele dajesz z siebie i ilu osobom jesteś niezbędny. Wystarczy odrobinę ustąpić pola, a wszystko może ulec zmianie. 

Horoskop dzienny - Waga

Dziś przypadkiem będziesz świadkiem ważnej rozmowy. Zachowaj jej treść dla siebie. W innym razie jeśli ktoś się o tym dowie, wina za rozpowszechnienie informacji spadnie na ciebie. Nie pozwól,  aby do tego doszło. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Kiedy starasz się wszystko poskładać w jedną całość ciągle coś się dzieje i twoje życie od nowa popada w ruinę. Odpuść sobie nieco. Niczyj świat nie jest idealny - musisz to zaakceptować i postarać się żyć najlepiej jak potrafisz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Mikołajki to dla ciebie pracowity dzień. Masz do obdarowania sporo osób, dlatego musisz panować nad sytuacją, aby nikogo nie pominąć. Do wieczora uda ci się wywiązać ze swoich zobowiązań. A wtedy niespodzianka będzie czekać i na ciebie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Lubisz być odbarowywany, ale jeszcze bardziej wręczać prezenty, które budzą uśmiech na twarzy twoich bliskich. Dziś zobaczysz wiele takich uśmiechów, a to za sprawą twoich podarków, które trafią do ważnych dla ciebie osób.

Horoskop dzienny - Wodnik

Kiedy wszyscy wokół będą w szale prezentowym, tobie nie pozwoli się tym zająć złe samopoczucie. Kłopoty ze zdrowiem pojawiają się coraz częściej, a ty wciąż je lekceważysz. Tak dłużej być nie może, gdyż możesz doprowadzić do na prawdę niebezpiecznej sytuacji. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Ryby

Korzystaj ze swojej wolności z rozwagą. Pamiętaj, że twoje czyny nie tylko świadczą o tobie, ale także mogą zranić twoich bliskich. Postaraj się zawsze o tym pamiętać, gdyż chwila zapomnienia może być niezwykle kosztowna. 

Więcej o: