Rossman wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 9 złotych. Efekt sztucznych rzęs! Podobny znajdziesz też w Hebe

Drogerie Rossmann przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele hitowych produktów. Wśród nich znalazł się m.in. polecany tusz do rzęs, który kupimy już za mniej niż 9 złotych. Podobny znajdziemy też w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl 

Promocje w drogeriach to doskonała okazja, by zaoszczędzić, kupując ulubione produkty nawet o połowę taniej. Trzeba się jednak spieszyć, bo kosmetyki objęte promocją znikają z półek w mgnieniu oka.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje tusz do rzęs

Wśród aktualnie przecenionych produktów w drogerii Rossmann znalazła się kultowa już maskara Volume Celebrities marki Eveline. To wydłużający i pogrubiający tusz do rzęs, który łączy w sobie właściwości tuszu oraz serum odbudowującego. Dzięki temu nie tylko pięknie podkreśla włoski, ale także je regeneruje, chroniąc przed łamaniem i wypadaniem.

Już po pierwszym użyciu zauważyłam takie same efekty, jak po użyciu bardzo drogiej maskary typu YSL...
Jest cudowny pod tym względem, że dobrze rozdziela, super pogrubia i wydłuża rzęsy. Kilka razy koleżanki mnie pytały, dlaczego mam takie piękne rzęsy, niekiedy nawet myślały, że są doklejane
Mega efekt za niską cenę! Pięknie pogrubione, rozdzielone rzęsy, efekt wow. Tusz nie skleja rzęs, nie odbija się na powiece. Jak dla mnie na razie nr 1

- piszą zadowolone internautki.

Cena regularna tuszu wynosi 16,99 zł, jednak teraz dostaniemy go już za 8,49 zł.

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy tusz 2000 Calorie marki Max Factor. To pogrubiający tusz do rzęs, który zgodnie z obietnicami producenta zwiększa objętość włosków aż trzykrotnie. Jego cena regularna to 36,99 zł, jednak teraz dostaniemy go już za 23,99 zł.

Więcej o: