Nagranie z wesela hitem sieci. "Po roku czasu wyciągnęłyśmy ją na parkiet"

Grupa cheerleaderek pochwaliła się na TikToku niespodzianką, jaką przygotowała z okazji ślubu swojej koleżanki. Nagranie w krótkim czasie stało się hitem sieci - obejrzało je już 1,5 mln użytkowników. - Szacun dla panny młodej - komentowali zachwyceni internauci.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Tancerki z grupy Cheerleaders Ergo Śląsk zdecydowały się przygotować dla swojej koleżanki z zespołu wyjątkową niespodziankę. Podczas wesela niespodziewanie pojawiły się na parkiecie, wykonując przed gośćmi prawdziwe show. Dołączyła do nich także panna młoda, która wykonała układ w ślubnej kreacji.

Zobacz wideo

Cheerleaderki wystąpiły na weselu koleżanki

- Kiedy koleżanki wpadają z zaskoczenia - podpisały nagranie cheerleaderki. - Po roku czasu wyciągnęłyśmy ją na parkiet! Pełne zaskoczenie jak widać - dodały

Ich występ zachwycił nie tylko zgromadzonych na sali gości, ale i internautów, którzy byli pełni podziwu dla ich umiejętności, a także poświęcenia panny młodej, która zatańczyła układ w szpilkach i długiej sukni.

Nie, że coś, ale szacun dla panny młodej za taniec na szpilkach
To jest serio cudowne
Wpadli, zrobili niespodziankę, Pani Młoda zadowolona i tak powinno być

- możemy przeczytać w komentarzach, chociaż pojawiły się też głosy, jakoby występ odwrócił uwagę od pary młodej. - Na własny ślub? Nie ma opcji - napisała jedna z internautek. 

Co o tym myślicie?

Więcej o: