Joanna Koroniewska o 2001 roku: "Miałam narzeczonego i to nie był Dowbor". Mąż zareagował

Joanna Koroniewska wrzuciła na Instagram post, w którym wspomniała, co działo się w jej życiu w 2001 roku. Na wzmiankę o ówczesnym narzeczonym zareagował Maciej Dowbor. - (...) Powinnaś napisać, że to był smutny czas, bo jeszcze nie wiedziałaś, co to jest prawdziwe szczęście (...) - czytamy.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska jest jedną z tych polskich gwiazd, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Aktorka na swoim profilu zgromadziła już ponad 622 tysiące obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Zarówno Joanna Koroniewska, jak i jej mąż Maciej Dowbor, za sprawą swojego dystansu do świata, a także ogromnego poczucia humoru, które na co dzień widoczne są na ich social mediach, nieustannie zyskują sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów.

Meg Ryan skończyła 60 lat. Jak się zmieniała na przestrzeni lat? (zdjęcie ilustracyjne)Meg Ryan skończyła 60 lat. Jeszcze niedawno nie przypominała siebie. A teraz?

Joanna Koroniewska o 2001 roku. Maciej Dowbor reaguje na wspomnienie o narzeczonym

Joanna Koroniewska zapowiadając kolejnego gościa "Domówki u Dowborów" postanowiła powspominać rok 2001. W udostępnionym poście na Instagramie aktorka wspomniała m.in., że miała wówczas narzeczonego, jednak nie był nim jej aktualny mąż Maciej Dowbor.

- Pamiętacie co robiliście w 2001 roku?! Ja akurat kończyłam studia, zaczynałam pracę w serialu, miałam narzeczonego (i nie był to Dowbor). Na każdej Domówce królował kawałek "Zawsze z Tobą chciałbym być", a Polska żyła kolejnymi wydarzeniami z życia Michała Wiśniewskiego! Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie fikał nóżką do hiciorów ICH TROJE, albo nie oglądał M jak Miłość?! Dlatego na Domówce u Dowborów w tym tygodniu pojawi się posiadacz najbardziej jaskrawych włosów w Szołbiznesie! Artysta, który zapewne jest krajowym rekordzistą w liczbie sprzedanych płyt! Licencjonowany pilot, pokerzysta, ojciec i mąż... w tych ostatnich dwóch dziedzinach jest szczególnie doświadczony! We wtorek o 22.00 opowie nam jak to było, jak jest i jak będzie! I dlaczego życie to niekończąca się sinusoida!!! Wpadajcie koniecznie! - napisała Joanna Koroniewska.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska szczerze o nerwicy lękowej. "Marzyłam, żeby znaleźli mi guza"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Do fragmentu o narzeczonym postanowił odnieść się z dystansem również Maciej Dowbor:

- Chwila, bo dopiero się wczytałem w tekst!! Co to za uśmieszek, że to nie ja byłem narzeczonym wtedy? Powinnaś napisać, że to był smutny czas, bo jeszcze nie wiedziałaś, co to jest prawdziwe szczęście. I powinnaś dodać, że właściwie to niewiele pamiętasz sprzed wiosny 2003, bo dopiero po tym czasie wszystko w Twoim życiu zaczęło mieć sens! A nie jakieś miłe wspomnienia sprzede mnie! Ja bym tak napisał - czytamy.

Hahahaha no mistrzostwo
Jezu, mega! Ale się uśmiałam
HIT
Genialne! Genialne! I jeszcze raz genialne

- komentowali fani.

Więcej o: