Nietypowa zabawa weselna hitem sieci. "To był strzał w dziesiątkę"

Tiktokerka Aleksandra Morella-Skorupka pochwaliła się w sieci nagraniem ze swojego wesela, które szybko stało się hitem sieci. Para młoda postanowiła bowiem zastąpić tradycyjne rzucanie welonem i krawatem, alternatywną zabawą. - To był strzał w dziesiątkę - napisała jedna z komentujących.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Aleksandra Morella-Skorupka znana na Instagramie i TikToku jako @wildevine, zrelacjonowała w mediach społecznościowych swoje przyjęcie weselne, a nagranie przedstawiające niestandardową zabawę, na jaką zdecydowali się zamiast klasycznego rzucania welonem i krawatem, stało się już hitem sieci. - Wyślijcie to osobom, które lubią niestandardowe rozwiązania - napisała pod nagraniem.

Zobacz wideo

Alternatywa dla rzucania welonem

Jak się okazało, wraz z mężem zdecydowała, że zamiast standardowego rzucania welonem oraz krawatem, przygotują alternatywną zabawę. Rozdali oni swoim gościom klucze, którymi ci mieli następnie próbować otworzyć skrzynię z umieszczonym tam - zależnie od płci - welonem bądź krawatem. Ta z osób, której udało się otworzyć skrzynię, otrzymywała schowaną tam rzecz.

zdjęcie ilustracyjneOpisała zachowanie lekarza na porodówce. "Milczeć i słuchać, nie zadawać głupich pytań"

Nagranie błyskawicznie zyskało na popularności, a nietypowa zabawa zainteresowała internautów. "Ciekawy pomysł, "oryginalnie", "ciekawa alternatywa" - komentowali.

- Brałam udział w tej zabawie i to był strzał w dziesiątkę. Nie było żadnych krzyków, w kogo panna młoda ma celować i to było super - dodała jedna z komentujących.

A wy, co o tym myślicie? Spotkaliście się kiedyś z taką alternatywą?

Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. 'Pielęgniarka wyciągnęła dziecko z moich spodni' (zdjęcie ilustracyjne)Ratowniczka apeluje, by nie całować dzieci. "Nie mogę nic zrobić, by uśmierzyć jej ból"

Więcej o: