Grażyna Wolszczak o zmianie opon: "Mój samochód, mój wybór". Nawiązuje do antyszczepionkowców?

Grażyna Wolszczak podała dalej w relacji na Instagramie wpis o wymianie opon w aucie z letnich na zimowe. Argumenty podane we wpisie do złudzenia przypominają te, które używane są przez antyszczepionkowców: "To producenci opon wymyślili śnieg i rozrzucają go w nocy".

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak: Coraz więcej osób, w tym ja, przeszło COVID

Grażyna Wolszczak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od 2003 roku. Ku uciesze fanek oraz fanów, aktorka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 69 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć lub filmików. Aktorka na swoim profilu regularnie porusza także ważne społecznie tematy, takie jak np. szczepienia.

Grażyna Wolszczak o zmianie opon: "Mój samochód, mój wybór". Wpis, który podała dalej nawiązuje do antyszczepionkowców?

Grażyna Wolszczak nie ukrywa, że należy do tego grona osób, które ufając postępowi medycyny, są zwolennikami szczepień. Aktorka, podobnie jak Krystyna Janda, popiera wprowadzenie obostrzeń dla niezaszczepionych. - Szczerze? Wiem, że to nie jest popularny pogląd, ale ja bym była za takimi restrykcjami jak w innych krajach, czyli aby wpuszczać do miejsc publicznych, tam, gdzie się gromadzą ludzie, osoby zaszczepione - wyznała w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

Teraz Grażyna Wolszczak udostępniła na Instagramie żartobliwy wpis, który ktoś wrzucił do sieci. Choć mówi on o wymianie opon w samochodzie na zimowe, to nie da się nie zauważyć nawiązania do argumentacji antyszczepionkowców.

- Odmawiam założenia opon zimowych, ponieważ: to mój samochód, mój wybór, moja wolność. Skuteczność opon zimowych nie jest udowodniona poza badaniami przeprowadzonymi przez producentów (zaskakujące). Moja sąsiadka miała wypadek po założeniu opon zimowych. Niektórzy mają już 3 komplet opon, to dowodzi ich nieskuteczności. Nie wiemy, z czego są zrobione. Giganci, producenci opon straszą nas zimą, żeby się wzbogacić. Poza tym, to producenci opon wymyślili śnieg i rozrzucają go w nocy, gdy śpisz. Otwórzcie oczy, przestańcie być owcami! W tym roku oponom zimowym mówimy nie! - czytamy na InstaStories aktorki.

Grażyna Wolszczak o zmianie opon: 'Mój samochód, mój wybór'. Wpis, który podała dalej nawiązuje do antyszczepionkowcówGrażyna Wolszczak o zmianie opon: 'Mój samochód, mój wybór'. Wpis, który podała dalej nawiązuje do antyszczepionkowców https://www.instagram.com/grazyna.wolszczak_official/ screen

Więcej o: