Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy też masz w życiu pod górkę

Wiele osób wierzy, że układ gwiazd i planet w momencie naszych narodzin ma ogromny wpływ na nasz charakter, jak i podejmowane przez nas wybory. I chociaż horoskopy traktujemy z przymrożeniem oka, to właśnie w nich możemy znaleźć wyjaśnienie dla towarzyszącego nam od urodzenia pecha. Sprawdź, które znaki zodiaku uważane są za najbardziej pechowe.

Pechowe znaki zodiaku - Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce często napotykają w życiu przeszkody i wręcz przyciągają do siebie pechowe sytuacje. Na szczęście - nie poddają się zbyt łatwo i potrafią znaleźć rozwiązanie z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, a napotkane problem traktują jako cenną lekcję na przyszłość. Mimo że wszechświat ich nie oszczędza, ich pracowitość i ambicja pomaga koziorożcom stawać czoła kolejnym wyzwaniom.

Zobacz wideo

Pechowe znaki zodiaku - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt również urodziły się pod pechową gwiazdą. Ich sytuacji z pewnością nie pomaga wrodzony pesymizm, który działa jak magnes na wszelkie nieszczęścia. Co jednak ważne, bliźnięta są przy tym niezwykłe wytrwałe i z pokorą pokonują wszelkie przeszkody, jakie los rzuca im pod nogi, a nabyte doświadczenie przekuwają w swoje mocne strony.

W rolę Patrizii Reggiani w filmie 'Dom Gucci' wcieliła się Lady Gaga Patrizia Reggiani miała żal do Lady Gagi. "To nie ma nic wspólnego z pieniędzmi"

Pechowe znaki zodiaku - Rak

Tendencję do pakowania się kłopoty posiada także melancholijny Rak. Niestety, towarzyszący problemom stres, często paraliżuje Raki, powodując, że są zmuszone korzystać z pomocy innych. W zamian ich przyjaciele mogą liczyć za to za dozgonną wdzięczność i rekompensatę. Na szczęście, istnieje sposób, który pomaga Rakom uniknąć kłopotliwych sytuacji - wystarczy, by dokładnie planowały każde ze swoich działań. To bowiem właśnie spontaniczne decyzje działają na ich niekorzyść.

welon Nietypowa zabawa weselna hitem sieci. "To był strzał w dziesiątkę"

Więcej o: