Upozorowała swój własny ślub. Chciała zwrócić na siebie uwagę byłego chłopaka

Zdesperowana kobieta zdobyła się na nietypowy gest. Chcąc zwrócić na siebie uwagę byłego chłopaka, zaaranżowała swój ślub, wynajmując na tę okazję nawet profesjonalnego fotografa. Nagraniem z wydarzenia podzieliła się na TikToku, a wideo obejrzało już ponad 2 mln osób.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Niemka imieniem Jacqueline z desperacji zdecydowała się upozorować swój własny ślub. Jak wyjaśniła na TikToku, gdzie podzieliła się zdjęciami z ceremonii, chciała w ten sposób wzbudzić zazdrość w byłym chłopaku i zachęcić go do kontaktu. Niestety, jej misterny plan się nie powiódł.

Zobacz wideo

Udawała swój własny ślub

- Wspominając moment, w którym udawałam własny ślub i zrobiłam profesjonalną sesję zdjęciową, po to, by się do mnie odezwał - napisała w opublikowanym wideo. Możemy na nim zobaczyć jej fotografie w sukni ślubnej, z tortem, a nawet romantyczne ujęcia z mężczyzną udającym pana młodego. - Co najgorsze, mimo że widział moje story, wciąż się nie odezwał - dodała.

Nagranie błyskawicznie zyskało popularność wśród użytkowników platformy - obejrzało je dotąd już 2,2 mln osób. Internauci, choć byli pod wyraźnym wrażeniem jej pomysłowości, jak i wykonania całego przedsięwzięcia, które wypadło bardzo przekonująco, nie do końca potrafili zrozumieć, motywy jej działania.

Z Etiopii do Polski Pochodzi z Etiopii i uczy w polskiej szkole. "Tu wszystko jest łatwiejsze"

- Dlaczego miałby się odezwać do ciebie w dniu twojego ślubu? - zastanawiała się jedna z internautek. - Czy nie powinnaś zrobić sesji zaręczynowej? Po ślubie jest już chyba za późno? - dodała następna.

Jak się jednak okazało, Jacqueline nie była pierwszą osobą, która wpadła na podobny pomysł. - Też to zrobiłam i naprawdę się odezwał, pisząc, bym przerwała ślub i poprosił mnie o rękę - wyznała jedna z użytkowniczek platformy.

Meghan Markle Meghan Markle skłamała przed sądem. Grozi jej więzienie?

Więcej o: