Ma 61 lat i żonę. Na co dzień nosi spódnice i szpilki. Jego zdjęcia robią w sieci furorę

- Jestem zwykłym, żonatym facetem, który uwielbia Porsche, piękne kobiety i nosi każdego dnia szpilki oraz spódnice - przedstawia się 61-letni Mark Bryan na Instagramie. - Ubrania i buty nie powinny mieć płci - przyznaje, a zdjęcia jego codziennych stylizacji robią furorę w sieci.

Więcej o modzie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Mark Bryan ma 61 lat i pochodzi z Teksasu w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie mieszka wraz z rodziną w Niemczech. Swoją pasją do mody postanowił dzielić się w sieci. Założył konto na Instagramie, gdzie pokazuje swoje codzienne stylizacje, które robią prawdziwą furorę. Podstawą jego garderoby są bowiem szpilki oraz spódnice. Obcasy po raz pierwszy założył jakieś 40 lat i od tej pory nie wyobraża sobie dnia bez tego typu butów. Od pięciu lat nosi również spódnice i uważa, że mężczyźni powinni odważniej bawić się modą.

Zajadała traumy i ważyła 150 kg. Przeszła spektakularną metamorfozę zrzucając 90 kg (zdjęcie ilustracyjne)Zajadała traumy i ważyła 150 kg. Przeszła spektakularną metamorfozę zrzucając 90 kg

"Ubrania i buty nie powinny mieć płci"

Mark Bryan jest niesamowicie inspirującą osobą, która łamiąc stereotypy zdobywa rzeszę fanów w sieci. Aktualnie na Instagramie śledzi go bowiem ponad 600 tys. internautek oraz internautów, których liczba stale rośnie. Co ciekawe mężczyzna nie jest w żaden sposób zawodowo związany z modą czy sztuką. Pochodzący z Teksasu inżynier specjalizuje się natomiast w robotyce, a także trenuje lokalny zespół piłki nożnej.

Jestem w wieku, w którym nie obchodzi mnie, co inni ludzie o mnie myślą. Albo mnie lubią, albo mnie nie lubią. Ubieram się tak nie po to, aby być seksownym. Chcę raczej ubierać się tak, jak ubierałaby się kobieta u władzy

- powiedział Mark Bryan w rozmowie z magazynem "Interview".

Więcej zdjęć Marka Bryana znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

Mężczyzna doskonale wie, jak bawić się modą i widać, że jest to jego pasja, która sprawia mu przyjemność. Nie cierpi za to nudy, co doskonale widoczne jest w jego stylizacjach. Jak sam przyznaje, lubi wyglądać "męsko" powyżej talii, natomiast poniżej stawia na spódnice w różnych długościach oraz szpilki, często takie od najlepszych projektantów, które kolekcjonuje.

Związała się ojcem dzieci, których była nianią. 'Między nami jest 14 lat różnicy' (zdjęcie ilustracyjne)Związała się ojcem dzieci, których była nianią. "Między nami jest 14 lat różnicy"

Ludzie patrzą na moje zdjęcia i od razu zakładają, że jestem gejem czy coś. Wydaje mi się, że najbardziej wzruszają mnie ci, którzy mówią, że pomagam im widzieć rzeczy w sposób, w jaki zawsze chcieli je widzieć, ale się bali. Jako trener piłki nożnej lubię pomagać młodym mężczyznom rozwijać się nie tylko jako zawodnicy, ale także jako odpowiedzialni członkowie społeczeństwa

- wyznał w rozmowie z magazynem "Interview".

Więcej o: