Sylwester w stylu lat 70. - zobacz najlepsze inspiracje

Sylwester w stylu lat 70. to popularny motyw. Jak zorganizować imprezę, która przejdzie do historii? Sprawdź nasze pomysły na prawdziwe lata 70. w Twoim domu.

Sylwester w stylu lat 70. -  jak zorganizować? Nasze inspiracje 

Lata 70. należą do ścisłej czołówki motywów imprezowych, wszystko za sprawą muzyki disco oraz wyjątkowych klimatów modowych. Jak zorganizować sylwestra w stylu lat 70.? Postaw na luźną atmosferę, dodatkowo warto zrobić konkurs na najlepsze przebranie, to będzie dobra motywacja dla Twoich gości. Więcej informacji na temat:  

znajdziesz w dalszej części artykułu. Jak zorganizować najlepszego sylwestra, który przejdzie do historii? Odpowiedzi szukaj poniżej. Zapraszamy na praktyczny przewodnik po imprezie ze szczęśliwą 7 w tytule. 

Sylwester w stylu lat 70. - dekoracje. Letni klimat 

Lata 70. kojarzą się z festiwalem muzycznym oraz imprezą nad basenem, jak letni klimat przenieść w sam środek zimy? Postaw na motywy disco, miękkie zasłony, poduchy zamiast sztywnych krzeseł i dużą ilość roślin. Poniżej kilka inspiracji z Instagrama. 

 
 

Sylwester w stylu lat 70. - przebrania w kolorze 

Motywem przewodnim każdego przebrania z lat 70. powinny być stroje w hipisowskim stylu. Dzieci kwiaty tej szczególnej epoki nosiły przede wszystkim kolory i ultra krótkie topy do charakterystycznych dzwonów. 

 
 
 

Sylwester w stylu lat 70. - makijaż w stylu gwiazd 

Mocno podkreślone oko i odważne cienie to znaki rozpoznawcze makijażu tej dekady. Inspiracji najlepiej szukać u źródła, czyli wśród zdjęć gwiazd z tamtego okresu: Cher, Sharon Tate, David Bowie…

  • fioletowe powieki 
 
  • kocie oko 
 
  • rzęsy xxl 
 
  • a może okulary disco? 
 
Zobacz wideo Kolorowe smokey eyes idealne na sylwestra

Sylwester w stylu lat 70. Fryzury - dłużej niż myślisz 

To temat na oddzielny artykuł, generalnie królowały długie włosy z przedziałkiem pośrodku. Bardzo modne były też grzywki oraz delikatne fale do ramion. W latach 70. w temacie fryzur chodzi o naturalny efekt bez specjalnej stylizacji, raczej należy zrezygnować z wymyślnych upięć. Sprawdzą się za to długie peruki w odważnych kolorach koniecznie w duecie z tęczowym szkłem okularów. Warto sięgnąć też po konkret w formie afro. 

 
 
 
 

Zobacz też: Sylwester w klubie. Jak przygotować się na sylwestrową imprezę klubową?

Więcej o: