Kasia Cichopek odsłoniła brzuch i pochwaliła się figurą. Widać efekty ćwiczeń?

Katarzyna Cichopek postanowiła na Instagramie podzielić się relacją z jednego ze swoich treningów. Aktorka pokazała się w stroju sportowym, który odsłonił jej figurę. Widać efekty regularnych trenigów, które Kasia Cichopek rozpoczęła na początku roku?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Na swoim profilu aktorka zgromadziła do już ponad 470 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami, a także filmikami z wybranych momentów swojego życia. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek jest dla wielu obserwujących ją fanek ogromną inspiracją, a kobiety chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby dbania o sylwetkę.

Katarzyna Cichopek odsłoniła brzuch i pochwaliła się swoją figurą

Publikujpierwszymi efektami swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie w czerwcu. - Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg. Oprócz treningów i diety stosuję jeszcze suplementację (...). Nigdy nie jest za późno, żeby zrobić pierwszy krok - napisała wówczas na profilu pod jednym ze zdjęć. Choć wakacje dawno za nami, aktorka nie zaniedbuje swojego postanowienia.

Więcej zdjęć Kasi Cichopek znajdziesz w galerii na początku artykułu

Ostatnio Kasia Cichopek postanowiła jeszcze bardziej zmotywować swoich fanów do aktywności fizycznej i pokazała na instagramowej relacji fragment swojego treningu. Okazuje się, że aktorka ćwiczy nie tylko pod okiem Anny Lewandowskiej, lecz także znanego trenera Tomka Choińskiego. Po treningu Kasia Cichopek zapozowała w stroju sportowym, który odsłonił jej brzuch i podkreślił zgrabną sylwetkę. Co myślicie o metamorfozie aktorki? 

Kasia Cichopek odsłoniła brzuch i pochwaliła się figurąKasia Cichopek odsłoniła brzuch i pochwaliła się figurą Fot. Katarzyna Cichopek / www.instagram.com/katarzynacichopek/

Więcej o: